0

J.Brunsono vedama „Knicks“ – per žingsnį nuo konferencijos finalo (7)

Gegužės 15 d., 08:07
J.Brunsonas pelnė 44 taškus (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalyje pergalę pasiekė Niujorko „Knicks“ klubas, kuris namie 121:91 (38:32, 31:22, 27:21, 25:16) nugalėjo Indianos „Pacers“ ekipą.

Serijoje iki keturių pergalių „Knicks“ šiuo metu pirmauja 3:2 ir jau kitame mače gali žengti lemtingą žingsni konferencijos finalo link.

Niujorko klubas dar iki pertraukos susikrovė solidų pranašumą (69:54) ir dėl savo pergalės sudvejoti neleido nė sekundės.

Prieš tai vykusiame ketvirtajame serijos mače pergalę įtikinimai (121:89) buvo iškovojusi jau Indianos komanda.

Niujorko klubas pastarąjį kartą konferencijos finale žaidė 2000 metais ir jame pralaimėjo būtent prieš „Pacers“.

Sunkiai sustabdomas nugalėtojų gretose vėl buvo Jalenas Brunsonas – jis per 43 minutes pelnė 44 taškus (16/29 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Gynėjas antrajame serijos mače buvo susižeidęs koją, o prieš tai vykusiame susitikime pelnė vos 19 taškų ir sužaidė prasčiausias rungtynes atkrintamosiose.

Indianos komandai Pascalis Siakamas per 33 minutes pelnė 22 taškus (5/12 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 8 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Po pergalės Niujorko ekipos vyriausiasis treneris Tomas Thibodeau nebuvo linkęs atsipalaiduoti.

„Mums vis dar reikia vienos pergalės, tad negalima per daug džiūgauti. Turime suprasti, ką dar reikia atlikti ir išlikti susikaupę. Jeigu pradedi per gerai jaustis, tuomet šioje lygoje krenti žemyn. Turime būti pasiruošę judėti pirmyn“, – kalbėjo strategas.

„Pacers“: Pascalis Siakamas 22 (8 atk. kam.), Mylesas Turneris 16 (6/12 metimai), Tyrese’as Haliburtonas 13 (1/4 trit.), Andrew Nembhardas 11 (4/10 metimai).

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 44 (18/35 metimai), Joshas Hartas (11 atk. kam.) ir Alecas Burksas (5/8 trit.) po 18, Milesas McBride’as 17 (3/7 trit.), Donte DeVincenzo 8 (4/14 metimai, 7 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: nba, knicks, pacers, brunsonas