J.Bertomeu tiki „Panathinaikos“ likimu Eurolygoje, D.Giannakopoulos nukėlė spaudos konferenciją (3)

Birželio 3 d., 11:18
D.Giannakopoulos savo nuomonę išdėstys vėliau
D.Giannakopoulos savo nuomonę išdėstys vėliau
Šaltinis: Krepsinis.net

Eurolygos prezidentas Jordi Bertomeu prieš savaitę grubokai pasisakė apie Atėnų „Panathinaikos“ dalyvavimą turnyre. Graikams svarstant apie pasitraukimą, ispanas juos palygino su jau išnykusiais klubais ir galvos dėl to nekvaršino.

Vis dėlto bendraudamas su Graikijos žiniasklaida J.Bertomeu buvo diplomatiškesnis ir vartojo ne tokias kategoriškas frazes.

„Tikiu, kad „Panathinaikos“ liks su mumis. Praeityje buvo panašių problemų, tačiau oficialaus pareiškimo nesulaukėme. Komandos žino, kad dabar jos yra elite ir ateitis už Eurolygos ribų nėra šviesi“, – teigė ispanas.

Eurolygos prezidentas taip pat atskleidė atsižvelgiantis į finansinius aspektus ir jau klojantis pamatus tvirtam ekonominiam turnyro pagrindui ateityje. Jo manymu, artėjanti krizė turėtų būti atlaikyta solidžiai.

REKLAMA

„Žinoma, komandos turės prisitaikyti, bet nelaukiu itin didelės reakcijos. Bendras Eurolygos pelnas siekia 421 milijoną eurų, o tai reiškia 20,7 procento augimą nuo praėjusio sezono. Žinoma, kitą sezoną šie skaičiai kris, bet dirbsime su klubais ir stengsimės nuostolius sušvelninti. Žvelgiame į situaciją realiai ir su rėmėjais jau deramės dėl naujų sutarčių“, – tikino J.Bertomeu.

Ispanas taip pat pakartojo argumentus, kurie lėmė pasirinkimą nepratęsti sezono. Jo teigimu, dėtos pastangos atnaujinti kovas nuėjo šuniui ant uodegos, nes to padaryti saugiai tiesiog nebuvo galimybių.

Tuo tarpu „Panathinaikos“ atstovai yra neįprastai tylūs. Ekipos savininkas Dimitris Giannakopoulos ketino surengti viešą spaudos konferenciją, tačiau ši buvo nukelta neapibrėžtam laikui, sukeliant dar didesnę intrigą dėl Atėnų klubo ateities.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti