J.Arlaucko prisiminimai apie Kurtį ir Sabą: krauju pasibaigusios pramogos, 15 butelių degtinės ir šventė su nepažįstamaisiais (17)

Lapkričio 16 d., 16:27
J.Arlauckas papasakojo įdomių istorijų (BNS nuotr.)
J.Arlauckas papasakojo įdomių istorijų (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Buvęs krepšininkas Joe Arlauckas su Ispanijos žiniasklaida pasidalijo istorijomis iš senų laikų, kuomet jam teko susidurti ir su lietuviais Arvydu Saboniu bei Rimu Kurtinaičiu.

Su jais J.Arlauckas prieš daugiau nei du dešimtmečius rungtyniavo Madrido „Real“ ekipoje.

„Iš pradžių man buvo keista, nes Arvydas kalbėjo mažai. Iš esmės tai yra gerai, tačiau bičiulystės pradžioje dėl to jis man atrodė šaltas. Aš klausdavau jo: „Kas yra, Sabai? Žaisi kortomis?“ O jis tiesiog sakydavo: „Taip“. Ir viskas.

Mėgdavau žaisti baudos aikštelėje, keli metrai nuo krepšio, bet žinote, koks Arvydo ūgis. Jis užimdavo didelį plotą. Kai tik jis įkirsdavo į baudos aikštelę, kitiems vietos ten nebuvo. Bet greitai prie jo prisitaikiau“, – pasakojo J.Arlauckas.

REKLAMA

Taip pat jis atskleidė, kaip Ispanijos lygos trofėjų šventė R.Kurtinaitis, kuomet alkoholiniai gėrimai liejosi laisvai.

„Rimas visada sakė: „Mažyti, trys geriau nei du. Nesuprantu, kodėl reikia mesti dvitaškius“. Rimas vienas geriausių žmonių, kuriuos man teko sutikti per karjerą.

Kai laimėjome lygą, šventėme 4 ar 5 dienas. Vykome į Sabonio ar Biriukovo namus ir Kurtis įšoko į baseiną. Tik jame beveik nebuvo vandens po žiemos. Dėl to Rimas pakilo iš baseino visu kruvinu veidu.

Vėliau mano namuose jie su Sabu išėmė iš šaldytuvo vaikų maistą ir ten įkišo 15 butelių degtinės, sakydami: „Ramiai“. Taip pat jie atsinešė ir kelias dėžes alaus, kurį gėrėme ištisą dieną. Po to paėmė šampano taures ir į jas pripylė pomidorų sulčių, pribėrė pipirų ir užpylė degtinės. Taurelė po taurelės... Penkiolika butelių! Jie buvo girti, bet jų moterys...

Kai nuėjome pavalgyti į japonų restoraną, Kurtinaitis sustabdė automobilį ir jame sėdėję vaikinai jam kažką pasakė kaip čempionui. Rimas įšoko į mašiną pro galinį langą ir išvyko su jais gerti. Tie trys vaikinai jį tiesiog išsivežė“, – juokėsi J.Arlauckas.


17 komentarai
Naujausi komentarai (17)
Geriausiai ivertinti (17)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti

Apklausa

Kas taps LKL čempionais?

Balsuoti Archyvas