0
08-03, 22:00
0
0

Įspūdingai žaidusio K.Žemaičio vedini „Žalgirio“ jauniai žengė į Eurolygos turnyro finalą (14)

Vasario 8 d., 17:32
T.Masiulio auklėtiniai žais turnyro finale (Fotodiena nuotr.)

Kauno „Žalgirio“ (3/0) jauniai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės ir pateko į Eurolygos jaunių turnyro Kaune finalą.

Tomo Masiulio auklėtiniai trečiosiose turnyro rungtynėse rezultatu 80:74 (24:24, 23:17, 19:20, 14:13) nugalėjo Prahos „Future Stars“ (2/1) komandą ir rytoj kovos dėl patekimo į turnyro finalinį etapą.

Atrankinio turnyro Kaune finalas įvyks sekmadienį, 17.30 val. Jame „Žalgirio“ jauniai susitiks su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir VEF poros nugalėtoju. Finalą laimėjusi komanda pateks į finalinį Eurolygos jaunių turnyro etapą Milane.

Pergalingose rungtynėse su Prahos komanda žalgiriečių gretose nesulaikomas buvo 191 cm ūgio gynėjas Kristupas Žemaitis – 35 minutės, 25 taškai (4/6 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai, 2 klaidos, 8 rezultatyvūs perdavimai ir net 33 naudingumo balai.

„Žalgiris“: Kristupas Žemaitis 25, Martynas Sajus 10, Martynas Echodas 8, Raimundas Žuklevičius, Ignas Fiodorovas, Justas Vazalis, Martynas Varnas ir Rokas Mažionis (8 atk. kam.) po 6.

„Future Stars“: Marekas Maresas 20 (10/16 dvit.), Davidas Skrančas 15 (13 atk. kam.), Jakubas Joklas 14 (5 kl.).