0

Įspūdinga „Bucks“ puolimo mašina žengė į NBA taurės pusfinalį (2)

Gruodžio 6 d., 08:35
Giannis žaidė puikiai (Scanpix nuotr.)

Galingą pasirodymą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) surengė Milvokio „Bucks“ klubas (15/6), kuris vidurio sezono taurės turnyro ketvirtfinalyje 146:122 (37:35, 38:37, 37:24, 34:26) sutriuškino Niujorko „Knicks“ (12/8) krepšininkus.

Pusfinalyje „Bucks“ susikaus su Indianos „Pacercs“ ekipa.

146 taškai – „Bucks“ sezono rekordas. 23 pataikyti tritaškiai – taip pat geriausias ekipos rezultatas šiose pirmenybėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Giannis Antetkounmpo, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 35 taškai (14/21 dvit., 1/1 trit., 4/9 baud.), 8 atkovoti bei 4 prarasti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų, 3 perimti kamuoliai ir 3 pražangos.

Pralaimėjusiems net 41 tašką (12/17 dvit., 2/2 trit., 11/12 baud.) sumetė Juliusas Randle'as. Jis taip pat pridėjo 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Reikalus Milvokio klubas sutvarkė po pertraukos: trečiajame kėlinyje šeimininkai galingai spurtavo 37:24 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 16 taškų pranašumą (112:96), kuris vėliau tik augo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (14/21 dvit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Damianas Lillardas 28 (7 rez. perd.), Malikas Beasley 18, Khrisas Middletonas 14 (7 rez. perd.), Bobby Portisas 13.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 41 (12/17 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 24 (6 rez. perd.), R.J.Barrettas 23 (8 atk. kam.), Joshas Hartas 11.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų