0

Įspūdinga atkarpa sugrįžusi „Crvena Zvezda“ pabaigoje dominavo prieš „Anadolu Efes“ (2)

Gruodžio 1 d., 22:57
N.Nedovičius surinko 23 taškus

Pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/7), kuri namuose 97:83 (22:21, 21:28, 29:21, 25:13) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus (5/6).

Antrojo kėlinio pabaigoje svečiai iš Turkijos pirmavo 49:40, tačiau tuomet šeimininkai surengė galingą spurtą 28:12 ir Nemanja Nedovičiaus tolimo metimo nutolo per 7 taškus (68:61).

Visgi „Anadolu Efes“ prieš lemiamą ketvirtį atsakė atkarpa 9:2 ir po Tyrique'o Joneso dvitaškio sumažino skirtumą iki 2 taškų (70:72).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar kartą surengė svarbų spurtą 12:5 ir po Stefano Lazarevičiaus dvitaškio likus 5 minutės nutolo per 9 taškus (84:75).

Shane'as Larkinas dar atsakė dvitaškiu (77:84), tačiau mačą uždarė Joelis Bolomboy'us, surinkęs 4 taškus paeiliui (88:77).

R.Giedraitis nugalėtojams per 16 minučių surinko 2 taškus (1/3 dvit., 0/4 trit.), 5 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, klaidą, 2 pražangas, išprovokuotą pražangą ir nė vieno naudingumo balo.

Rezultatyviausiai Belgrado ekipoje žaidė Luka Mitrovičiaus (19 tšk.) ir N.Nedovičiaus (23 tšk.) tandemas, kartu surinkęs 42 taškus.

Pralaimėjusiems Sh.Larkinas per 32 minutes pelnė 21 tašką (2/4 dvit., 3/9 trit., 8/8 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 3 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Šiame mače Turkijos klube debiutavo Mike'as Daumas, kuris per 15 minučių surinko 10 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit.), 2 atkovotus kamuolius ir 9 naudingumo balus.

Šiame mače Turkijos klubas neturėjo Dereko Williso, Ante Žižičiaus, Tiboro Pleisso ir Elijah Bryanto. Serbams nepadėjo Adamas Hanga.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 23 (4/7 trit.), Luka Mitrovičius 19 (9/13 dvit., 7 atk. kam.), Yago Dos Santosas 15 (4 atk. kam., 5 rez. perd.) Joelis Bolomboy'us 13 (5 atk. kam.), Milošas Teodosičius 9.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 21 (5 rez. perd.), Willas Clyburnas 17 (5 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois 13 (3/8 trit.), Mike'as Daumas 10.