0
05-24, 22:00
0
0

Ispanų nepasigailėjęs „Lietuvos rytas“ sirgalius pradžiugino pirmąja pergale Europos taurėje (77) FOTOGALERIJA

Lapkričio 9 d., 18:00
Rungtynes vilniečiai laimėjo (Žygimantas Gedvila, Fotodiena.lt)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (1/3) komanda iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną Europos taurėje ir namuose 101:84 (30:16, 33:27, 23:20, 15:21) sutriuškino Fuenlabrados „Montakit“ (2/2) ekipą.

Nuo pat susitikimo pradžios „Lietuvos rytas“ ir „Montakit“ ėmė demonstruoti taiklumą iš tolimų distancijų. Po sėkmingos Davido Logano atkarpos ir penkių iš eilės pelnytų taškų šeimininkai pirmavo 14:9, tačiau tada tritaškį smeigė Marko Popovičius, o Moussa Diagne rezultatą išlygino – 14:14. Rashaunas Broadusas paleido trečią taiklų „Lietuvos ryto“ tolimą metimą (19:16), baudas pataikė Artūras Gudaitis, o netrukus dar 2 taškus pridėjo R.Broadusas – 23:16. Kol svečių atakos strigo, „Lietuvos rytas“ didino pranašumą ir kėlinį galiausiai laimėjo 30:16.

„Lietuvos rytas“ per pirmąją antro kėlinio minutę dar labiau padidino atotrūkį (34:18), bet varžovai į tai atsakė dviem tritaškiais. Tolimi metimai menkai gelbėjo „Montakit“ ekipą, bet tą patį žaidimo elementą išnaudodavo ir šeimininkai, tad kėliniui įpusėjus „Lietuvos rytas“ buvo priekyje 51:33. Ispanijos klubas dar šiek tiek sumažino atsilikimą (40:54), tačiau po antrojo ketvirčio šeimininkai tebeturėjo svarią persvarą – 63:43.

„Lietuvos rytui“ pirmaujant 70:45, „Montakit“ komanda bandė mažinti atsilikimą, tačiau tą daryti sekėsi sunkiai. Pavyko kiek priartėti (61:78), bet į tai „Lietuvos rytas“ atsakė galingu spurtu, leidusiu vėl pirmauti daugiau nei užtikrintai – 86:61. Sostinės komanda po trijų kėlinių buvo priekyje 86:63.

Per paskutinį ketvirtį visiškai niekas nepasikeitė ir galingai puolęs „Lietuvos rytas“ užtikrintai judėjo pergalės link. Galiausiai pergalė buvo iškovota 101:84.

„Lietuvos rytas“: D.Loganas 27 (5/11 trit.), A.Gudaitis 17 (11 atk. kam.), R.Giedraitis 16, R.Broadusas 11, A.Jomantas ir D.Gailius – 8, D.Gordonas 7 (13 atk. kam.).

„Montakit“: X.Rey‘us 15, M.Popovičius 13, M.Diagne 10, I.Pauničius ir A.Llorca – po 8.