0

Ispanijoje – blankūs lietuvių pasirodymai (6)

Balandžio 20 d., 21:20
M.Gebenas buvo blankus

Pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Martino Gebeno atstovaujamas Manresos BAXI (17/12) klubas, kuris namuose 90:97 (30:28, 23:21, 9:24, 28:24) nusileido Andoros „MoraBanc“ (10/19) krepšininkams.

Po dviejų kėlinių Manresos ekipa pirmavo (53:49), tačiau į duobę lietuvio ekipą įstūmė prastas trečiasis ketvirtis, pralaimėtas 9:24. Po 30 minučių BAXI turėjo 11 taškų deficitą (62:73), kurio taip ir nesugebėjo panaikinti.

M.Gebenas pralaimėjusiems per 17 minučių surinko 4 taškus (1/5 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 klaidas, 1 perimtą kamuolį, 3 pražangas, išprovokuotą pražangą ir 1 naudingumo balą.

Tuo metu pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse taip pat patyrė Mato Jogėlos atstovaujamas Lugo „Breogan“ (19/11) klubas, kuris namuose per pratęsimą 70:77 (13:16, 20:12, 17:19, 8:11, 12:19) nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ (8/22) krepšininkams.

Likus 22 sekundėms iki mačo pabaigos Lugo ekipa atsiliko vos 1 tašku, tačiau Jovanas Kljajičius dvitaškiu nutolino „Gran Canaria“ (71:68). Netrukus Las Palmo ekipa sustabdė lietuvio klubą taktine pražanga. Benas McLemore'as likus 4 sekundėms sumetė dvi baudas (70:71). Tačiau visus „Breogan“ planus išsigelbėti sužlugdė Juano Fernandezo nesportinė pražanga.

Pralaimėjusiems M.Jogėla per 14 minučių taškais nepasižymėjo (0/2 trit.), 2 rezultatyvius perdavimus, 2 pražangas ir -2 naudingumo balus.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: jogėla, gebenas