„Iš eilutės“ su vienu iš KMT organizatorių V.Leliuga: LED ekranas, Sūrskis ir Mauzeris bei kiti sprendimai (10) VIDEO podkastas

Vasario 16 d., 12:10
KMT finalo ketvertas vyko Panevėžyje (BNS nuotr.)
KMT finalo ketvertas vyko Panevėžyje (BNS nuotr.)
Tautvydas Kubilius

Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje vyko Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo ketverto varžybos.

Jų metų sirgaliai stebėjo ne tik kovas krepšinio aikštelėje, bet ir mėgavosi renginių, kurie jiems pabandė sukurti organizatorių komanda.

Naujausioje podkasto „Iš eilutės“ laidoje Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius nuotoliniu būdu pakalbino LKL komunikacijos vadovą Vaidą Leliugą, kuris buvo vienas iš renginio organizatorių.

„Kai pradėjome ruoštis renginiui dar buvo minčių, kad viskas vyks su žiūrovais. Likus maždaug dviems mėnesiams supratome, kad turime apsispręsti, jog rungtynės vyks be sirgalių. Tada jau uždaviniu tapo padaryti taip, kad tas renginys apskritai įvyktų ir užtikrinti visų dalyvių saugumą“, – kalbėjo V.Leliuga.

REKLAMA

Šių metų renginys turėjo nemažai naujovių. Viena iš jų buvo milžiniškas LED ekranas, kuris sukėlė nemažai diskusijų dėl savo išnaudojimo. Nors kurį laiką jame sirgaliai galėjo matyti save, tačiau jau renginio eigoje šios idėjos buvo atsisakyta.

„Planas buvo, kad žmonės galės jungtis ir būti tame ekrane. Per pirmą pusfinalį jų nebuvo, per antrą – jų šiek tiek buvo. Tada pamatėme, kad tai tiesiog neatrodo gražiai ir estetiškai, tad šios minties atsisakėme“, – teigė vienas iš renginio organizatorių.

Nestandartinėje aplinkoje buvo galima pamatyti ir Algio Ramanausko bei Rimo Šapausko įkūnijamus personažus Sūrskį ir Mauzerį, kurie šįkart kalbėjo ne politikos, o krepšinio aktualijas.

„Visi diskutuoja, kad vieniems patiko, o kitiems ne. Tai yra visiškai normalu. LRT žiūrovui tai yra pažįstami ir savi personažai. Aš irgi tikrai galvojau, ar tikrai suveiks. Sulaukiau skirtingų vertinimų, tačiau nieko kito mes turbūt ir nesitikėjome“, – teigė V.Leliuga

Podkasto įrašus galite rasti jums patogiose platformose – „Podbean“, „Apple Podcasts“. Laidos įrašą galite atsisiųsti ir į savo telefoną ar kompiuterį, kad jų galėtumėte klausyti sau patogiu laiku. „Iš eilutės“ podkastas taip pat pasiekiamas ir „YouTube“ platformoje Prenumeruokite Krepsinis.net „Youtube“ kanalą ir viską pamatykite pirmieji.

REKLAMA

 

Temos

– Pasiruošimas finaliniam ketvertui (01:09);

– LED ekrano panaudojimas (08:03);

– Transliacijos ypatumai (12:52);

– Sūrskis ir Mauzeris (16:10);

– Tritaškių konkursas (12:40);

– Vyraujantis fiziškas žaidimas Ispanijos lygoje (18:05);

– Kiek pinigų iš tikro gavo „Lietkabelis“ (20:30);

– Roko Grajausko pasirodymas pertraukos metu (22:06);

– Komentatorių konkursas (23:15);

– P.Ambrazevičiaus protmūšis (26:30);

– „Titulo vagystės“ idėja (29:50);

– Koronaviruso testai ir dalyvavęs personalas (34:20);

– Ką būtų galima pakeisti kitiems metams (34:30).

„Ilgoji pertrauka“: laiko kreditas Polonarai, planas Jonavai, veikiantys ir neveikiantys pokyčiai LKL ekipos bei kodėl Cvirka dar turi darbą


Gairės: kmt, iš eilutės
10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti