„Iš eilutės“ su I.Vaitkumi: apie konfliktą su A.Sireika, žaidimą „3 prieš 3“ ir „blogiuko“ etiketę VIDEO podkastas

Spalio 15 d., 16:07
I.Vaitkus solidžiai pradėjo naująjį sezoną (www.kavolelis.lt)
I.Vaitkus solidžiai pradėjo naująjį sezoną (www.kavolelis.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Krepsinis.net podkastas „Iš eilutės“ pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius ir žurnalistas Tautvydas Kubilius ir portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis.

Naujausioje laidoje T.Kubilius ir E.Pulkovskis kalbino Igną Vaitkų, kuris šį sezoną rungtyniauja Utenos „Juventus“ klube ir yra tapęs vienu iš šios komandos lyderių.

Prieš pat įrašant laidą Krepsinis.net paskelbė, kad „Šiaulių“ klubą susipykęs su vyr. treneriu Antanu Sireika palieka Aurimas Urbonas, tad I.Vaitkus prisiminė ir savo situaciją šioje komandoje.

„Atrodo, kad praėjo jau daug laiko ir jau buvo pamiršęs tą situaciją, tačiau šiandien atrodo, jog vos ne pačiam vėl įvyko tas pats. Išgyvenu situaciją su Urbonu ir dabar apėmęs toks lengvas pyktis. Tuomet nieko plačiau nekomentavau ir viešai nesiaiškinau, bet kas mane pažįsta žino, koks esu žmogus“, – kalbėjo krepšininkas, kuris anksčiau buvo atleistas iš „Šiaulių“ ekipos.

REKLAMA

Vasarą „3 prieš 3“ turnyruose solidžiai pasirodęs puolėjas teigė, kad labai norėtų šiuo formatu sužaisti olimpinėse žaidynėse, tačiau kol kas dar daug nori įrodyti ir tradiciniame krepšinyje.

„Be abejo žaisti olimpiadoje būtų svajonė ir daug kas kalba, kad esu labai tinkamas šiam formatui, tačiau kol kas save dar tikrai matau žaidžiantį standartinį krepšinį“, – konstatavo krepšininkas.

Šio sezono pradžioje I.Vaitkus rungtynėse su Prienų „CBet“ įsivėlė į konfliktą su šios komandos naujoku Simu Jarumbausku. Pats „Juventus“ krepšininkas šią situaciją prisiminė su šypsena.

„Čia yra mūsų darbo dalis, nesu aš kažkoks „blogiukas“, bet tikrai nesu ir šventas. Jis trenkė alkūne, norėjau atsakyti atgal, o tada jau buvo momentas, kai galėjau kažką suvaidinti. Aišku, visa tai iš šono atrodė juokingai“, – prisiminė I.Vaitkus.

Temos

– Situacija „Šiaulių“ klube ir santykiai su A.Sireika (01:00);

– „Nelaukiamųjų“ pergalė prieš „Neptūną“ ir to mačo užkulisiai (09:15);

REKLAMA

– Olimpinė svajonė ir Harlemo ekipos replikos (12:10);

– Patirtos traumos ir psichologiškai sunkiausi momentai karjeroje (26:20);

– G.Rice’o cirkai Utenoje (31:10);

– Incidentas su S.Jarumbausko ir blogiuko „etiketė“ (35:15);

– „Juventus“ galimybė žaisti Europos taurės varžybose (39:30);

– Visą gyvenimą lydintis skaičius (44:00);

– Solidus Utenos ekipos startas ir laukiantis mačas su „Žalgiriu“ (47:10).

„Ilgoji pertrauka“: laiko kreditas Polonarai, planas Jonavai, veikiantys ir neveikiantys pokyčiai LKL ekipos bei kodėl Cvirka dar turi darbą


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL