0

Iš didžiulės duobės išlipę „Celtics“ – per žingsnį nuo NBA finalo (21)

Gegužės 26 d., 08:21
J.Tatumas žaidė įspūdingai (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ ekipa, kuri Rytų konferencijos finale išvykoje 114:111 (32:31, 25:38, 24:21, 33:21) įveikė Indianos „Pacers“ krepšininkus bei serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:0.

Visgi didžiąją mačo dalį dominavo „Pacers“ ekipa, kuri sužaidė galingą antrąjį ketvirtį (38:25), o likus 6 minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos turėjo 18 taškų pranašumą (84:66).

Tačiau tuomet „Celtics“ parodė, kad baltos vėliavos kelti nežada: spurtavo 15:4 ir jau trečiojo ketvirčio pabaigoje sumažino skirtumą iki 7 taškų (81:88).

Visgi „Pacers“ didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį vėl kontroliavo rungtynes ir likus 3 minutėms iki mačo pabaigos pirmavo 109:101, bet svečiai surengė dar vieną šturmą, spurtavo 10:2 ir po Jrue Holiday'aus dvitaškio likus 39 sekundėms rezultatas tapo lygus (111:111).

Netrukus J.Holiday'us pataikė baudą (112:111), išvedamas Bostono ekipą į priekį, Andrew Nembhardas prarado kamuolį, o J.Holiday'us sumetė dar dvi baudas (114:111).

„Pacers“ turėjo dar dvi sekundes, tačiau tolimas Aarono Nesmitho metimas tikslo nepasiekė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė J.Tatumas, kuris per 44 minutes surinko 36 taškus (7/13 dvit., 5/10 trit., 7/11 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Indianos ekipai dėl traumos negalėjo padėti lyderis Tyrese'as Haliburtonas.

Pralaimėjusiems A.Nembhardas per 39 minutes pelnė 32 taškus (8/14 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Andrew Nembhardas 32 (8/14 dvit., 9 rez. perd.), T.J.McConnellas 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris (10 atk. kam., 5 kl.) ir Pascalis Siakamas (6 rez. perd.) po 22.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Jaylenas Brownas 24 (9/13 dvit.), Alas Horfordas 23 (5 atk. kam.), Jrue Holiday'us 14 (9 atk. kam.), Derrickas White'as 13 (5 atk. kam., 7 rez. perd.).

Gairės: nba, pacers, celtics