Ilgiausias „Lakers“ skrydis: atvirai apie tai, kaip atrodė komanda, vos sužinojusi apie K.Bryanto žūtį (2)

Vasario 26 d., 14:55
„Lakers“ nariai buvo šoke (Scanpix nuotr.)
„Lakers“ nariai buvo šoke (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Prieš mėnesį krepšinio pasaulį sukrėtė naujienos apie tragišką sraigtasparnio avariją, kuri nusinešė Kobes Bryanto ir jo dukros gyvybes.

ESPN žurnalistas Dave’as McMenaminas šia proga parašė tekstą apie skrydį, kurio niekada nepamirš Los Andželo „Lakers“ komanda. Pateikiame į lietuvių kalbą išversto teksto ištrauką. 

--- 

Los Andželo komanda ruošėsi keliauti namo po 10 dienų ir 5 išvykos rungtynių maratono. Iš Filadelfijos oro uosto kelionė turėjo prasidėti 11 val. ryto, o 14.04 val. komanda jau turėjo būti Los Andžele.

Lėktuvas buvo pilnas: komanda, žurnalistai, klubo štabas, treneriai. Tai buvo viena tų kelionių, kai visi užsitraukė užuolaidas ir ruošėsi miegui. Bet užmigo ne visi.

Treneris Frankas Vogelis analizavo rungtynes, kuriose LeBronas aplenkė Kobe rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše. Kuomet treneris jungė vieną epizodą po kito, komandos komunikacijos vadovė Alison Bogli jį pertraukė. Ji pamatė naujieną telefone: Kobe Bryantas žuvo sraigtasparnio katastrofoje.

REKLAMA

„Tai buvo labai nejaukus momentas, kai galvojau, kad čia nesąmonė. Netiesa. Taip negali būti. Tikėjausi išgirti, kad tai melas“, – sakė F.Vogelis.

Tuo tarpu Alison susisiekė su kolegomis Kalifornijoje ir paprašė daugiau informacijos. Deja, greitai paaiškėjo, kad tai tiesa. „Lakers“ prezidentė Jeanie Buss atsakė: Kobes nebėra.

„Tuo metu žaidėjai matė naujienas ir galvojo, ar tai tiesa. Supratau, kad būdamas treneriu, lyderiu, turiu jiems pranešti visa tai“, – skausmingą momentą prisiminė treneris.

Tuo metu užmigti negalėjo ir Anthony Davisas. „Nemiegu lėktuvuose – visada žiūriu filmus planšetėje“, – sakė jis.

Vienu akies kampeliu ir pamatė sušvietusį telefono ekraną šalia esančioje eilėje, tačiau tai neatitraukė jo dėmesio nuo filmo „Keršytojai: pabaiga“.

Bet šurmulys augo.

Howardas Howardas

REKLAMA

Nukreipęs žvilgsnį jis pamatė Dwightą Howardą ir DeMarcusą Cousinsą, kurie bandė atkreipti jo dėmesį. D.Howardas jam pasakė – Kobe žuvo.

„Ką? Koks Kobe? Tai negali būti Kobe Bryantas“, – šoke buvo A.Davisas.

„Kobe Bryantas“, – atsakė D.Howardas.

Jamesas Jamesas

LeBronas Jamesas tuo metu dar miegojo ir A.Davisas ėmė jį purtyti: „Kelkis! Kelkis!“

„Visi žaidėjai jau atsibudo, bandė prisijungti prie interneto ir klausė: kas nutiko?“, – pasakojo A.Davisas.

Jaredas Dudley buvo pirmasis, kuris dar būdamas ore „Twitter“ tinkle pakomentavo tai, kas įvyko, tuo tarpu Jamesas, Davisas ir Vogelis negalėjo priimti to, kas įvyko.

„Pirmas dalykas, kurį man pasakė LeBronas, buvo: žmogau, nežaisk su manimi, baik žaisti su manimi. Tuo metu pamačiau pravirkusį Dwightą, kuris pasakė, kad tai tiesa“, – prisiminė A.Davisas.

REKLAMA

„Tai atrodė kaip filmas, man labai skaudėjo“, – emocijas prisiminė D.Howardas.

Treneris F.Vogelis visiems žaidėjams norėjo naujieną pranešti asmeniškai ir tai jam buvo sunki užduotis. Kai kurie jau žinojo, kas nutiko, ir treneris tai patvirtino.

„Visi verkė, nenorėjome tuo patikėti, mus tai šokiravo. Kobe turėjo įtakos daug kam: žaidėjams, komandos štabui, visi žinojome jo trenerį Seto, agentą Pelinką, apsauginį Larą.

LeBronas dar ryte sulaukė sveikinimo skambučio iš Kobes, o skrydyje subūrė komandą maldai.

„Tai tiesiog liejosi iš mano širdies. Manau, kad tuo metu mums reikėjo pabūti drauge ir padėkoti vyrui, kuris išėjo į dangų.

Net jei kartais kildavo klausimų dėl jo ar svarstėme, kodėl Kobe daro vieną ar kitą, jis niekada nedarė klaidų. Tikiuosi, kad jo rankos saugos Vanessą ir vaikus bei Kobe mus visus stebės iš aukštai“, – kalbėjo L.Jamesas.


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti