I.Zourosas prisiteisė iš „Žalgirio“ solidžią sumą (50) paaiškėjo, kiek turėjo uždirbti Kauno klube ir kaip demotyvavo ekipą

liepos 23 d., 10:31
I.Zourosas prisiteisė iš Kauno klubo daugiau kaip 276 tūkst. eurų (Fotodiena.lt)
I.Zourosas prisiteisė iš Kauno klubo daugiau kaip 276 tūkst. eurų (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirį“ treniravęs Iliasas Zourosas triumfuoja – FIBA arbitražo teismas patenkino graiko ieškinį ir jam Lietuvos čempionai privalės sumokėti solidžią sumą.

„Žalgiris“ strategui turės sumokėti 261 tūkstantį 600 eurų už sutarties nutraukimą nuo 2013 metų spalio 29 dienos. Taip pat kauniečiai privalės sumokėti 15 tūkst. 216 eurų kitų išlaidų, kurias patyrė I.Zourosas dėl jo atleidimo.

Krepsinis.net primena, jog 2013 metų birželį „Žalgiris“ ir I.Zourosas pasirašė dvejų metų kontraktą, tačiau buvo atleistas po dviejų pralaimėjimų Eurolygoje ir sensacingos nesėkmės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Tuomet tiek I.Zourosas, tiek jo agentas piktinosi tokiu žalgiriečių sprendimu.

„Vadovybės priimtas sprendimas yra labai neprofesionalus. Tai parodo, kokia yra tikroji situacija klube. Mano klientas su tuo nesutinka, nes nėra jokios priežasties, dėl kurios būtų galima taip elgtis. Kreipsimės į teismą“, – 2013 metų spalio 28 dieną sakė graiko agentas Obradas Fimičius.

REKLAMA

I.Zourosas per 2013–2014 metų sezoną turėjo uždirbti 180 tūkst. eurų, o per 2014–2015 metų – 220 tūkst. eurų.

Byloje pateikiami „Žalgirio“ paaiškinimai, kodėl buvo nuspręsta nutraukti kontraktą. Pasak kauniečių, treneris demotyvavo komandą ir trenerių štabą, nes nuolat buvo kalbama apie trūkumus. Tokie sakiniai kaip „būtų stebuklas, jeigu „Žalgiris“ pasiektų Eurolygos „Top 16“ etapą“ ir „jauni žaidėjai nėra tinkamo lygio, jog pasiektume pergales“, demotyvavo žaidėjus. 

Šie pasisakymai per susirinkimus turėjo neigiamos įtakos komandai. Tokių kalbų rezultatas – trys pralaimėti susitikimai iš penkių. Pasak „Žalgirio“, treneris nepakeitė savo požiūrio, nors to prašė klubo vadovai.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės


50 komentarai
Naujausi komentarai (50)
Geriausiai ivertinti (50)
PRO komentarai (33)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti