Į „Žalgirio“ mačą atvykęs V.Romanovas kritikavo valdžią ir rėžė: komandai trūksta manęs, Lavrinovičių ir trenerio su galva (65) Krepsinis.net iš Maskvos

Vasario 1 d., 11:00
V.Romanovas bendravo su Lietuvos žiniasklaida
V.Romanovas bendravo su Lietuvos žiniasklaida
Gabrielė Miknevičiūtė
iš Maskvos, Krepsinis.net

Ketvirtadienio vakarą Maskvos srities „Chimki“ arenoje už Kauno „Žalgirio“ ekipos suolo buvo galima išvysti ramiai sėdintį vyrą, kurio vis dar ieško Lietuvos teisėsauga. Tai buvo Vladimiras Romanovas. Skandalingasis buvęs „Žalgirio“ savininkas.

Su draugu atvykęs stebėti rungtynių jis maloniai pasitiko ir priėjusius žurnalistus iš Lietuvos. Vyras su šypsena teiravosi, kaip sekasi, kaip laiką leidžiame Maskvoje ir kokius restoranus aplankėme. Žinoma, kaip ir be „Žalgirio“ aptarimo – V.Romanovas išdėstė savo įdomią nuomonę apie Kauno klubą ir dalykus, kurių jam trūksta.

„Tai kuo tada baigėme?“, – nusijuokė jis, prisiminęs, kaip prieš metus Maskvos CSKA arenoje kalbėjosi su lietuviais.

Buvęs „Žalgirio“ savininkas Maskvoje gyvena gana ramiai – penkerius metus jo ieško Lietuvos policija, tačiau visą šį laiką jam viešai būnant Rusijoje, į Lietuvą V.Romanovas taip vis dar nebuvo pristatytas.

REKLAMA

„Kovoju už gyvenimą. Negirdėjau nieko apie kaltinimų perdavimą. Labai skaudu, kad ta garbinga Lietuvos istorija išnyksta: kas yra Sofija, kad Vytautas buvo Maskvos kunigaikštis.

Kol iškrypėlių motina sėdi viršuje, man nebus vietos ten. Ilgai ar neilgai ji ten dar bus, bet paliks savo pėdsaką ilgam“, – rėžė V.Romanovas apie dabartinę Lietuvos vadovę ir galimybes sugrįžti į mūsų šalį, kurios jis pasiilgo.

Savo favoritą būsimuose prezidento rinkimuose V.Romanovas turi, tačiau pavardę slepia: „Dar sutrukdys jam mano meilė“, – įspėja jis.

Romanovas su žalgiriečiais Romanovas su žalgiriečiais

Lietuvos krepšinį V.Romanovas prisipažįsta stebintis ne per daugiausiai. Dažniau tada, kai „Žalgiris“ kovoja su Rusijos klubais.

2013 m. iš klubo pasitraukęs bankininkas nesitikėjo, kad „Žalgiris“ praėjusį sezoną taip toli nužengs Eurolygoje. „Čia – stebuklas, nesitikėjau. Ypatingai, kad išmušė CSKA. Tačiau dabar „Žalgiriui“ kažko trūksta“, – idėjas dėstyti pradėjo jis.

REKLAMA

Tai ko trūksta „Žalgiriui“?

„Komandai trūksta žaidėjų, o taip pat – manęs (Juokiasi). Trūksta Lavrinovičių. Nors Jankūnas – super, dar 10 metų žais. Trūksta ir trenerio. Jasikevičius turi gerą charizmą, jam reikia tik gero padėjėjo. Žmogaus su galva. Nes kitką jis turi“, – apie „Žalgiryje“ jo matomus trūkumus kalbėjo buvęs savininkas.

Paprašytas pasakyti, tai ką mano apie Šaro dešiniąją ranką Darių Maskoliūną, jis atsakė trumpai: „Nieko“.

Iš lietuvių trenerių dabar geriausiai V.Romanovas vertina Rimą Kurtinaitį. „Jis malonus ir kaip žmogus, ir kaip žaidėjas, ir kaip žvaigždė. Visur jis bus žvaigždė“, – treneriu žavėjosi jis.

Romanovas Romanovas

Apie „Žalgirio“ žaidimą V.Romanovas turi savitą nuomonę – pasak jo, čia žaidžiamas senovinis krepšinis.

REKLAMA

„Turiu savo nuomonę: be keitimo daugiau trijų minučių žaidėjas negali žaisti. Vieną minutę išleisk jaunimą, tada vėl keisk. Taip fiziškai laimėsi gale. O jei žais taip 8 minutes geriausias žaidėjas, nebus tolko.

Jei jūs šeima, žinote visus, jaučiate, tada susidarys komanda. Visi turi žaisti, o ne sėdėti ant suoliuko. Taip energiją reikia išnaudoti“, – mano jis.

Bankininkas neapsiėjo ir be daugiau skambių žodelių. Kalbėdamas apie būsimus LKF prezidento rinkimus jis sakė, kad ten ko gero laimės intrigantai. Tuo tarpu kalbėjęs apie santykius su „Žalgiriu“ jis sakė, kad ypatingai norėtų susitikti su keliais žaidėjais.

„Su niekuo iš klubo neteko pasikalbėti, jie gi bijo manęs, neduok Dieve. Norėčiau apkabinti Jankūną ir Milaknį. Milaknis – maladec. Buvo laikas, kai jam vietos „Žalgiryje“ nebuvo, nes tada buvo Kuzminskas, treneriu dirbo Plaza. Tada buvo man skaudu.

Nuo nuotaikos priklauso jo žaidimas. Aš sakiau: jei jis pataikys dabar, „Žalgiris“ laimės. Bet jam nedavė perdavimo, metimų nėra – pusės komandos nėra. Kamuolį vaiko vaiko, kol puolimas sulūžta“, – sakė jis.


65 komentarai
Naujausi komentarai (65)
Geriausiai ivertinti (65)
PRO komentarai (11)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti

  • LT žaidėjas