Į teismą „Neptūną“ padavęs R.Danys sudarė taikos sutartį (4)

Lapkričio 26 d., 19:12
R.Danys buvo nusprendęs teismo keliu susigrąžinti neatgautus pinigus (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Vakarų ekspresas

Nekantraudamas atgauti uždirbtus pinigus vienas iš buvusių Klaipėdos krepšinio komandos žaidėjų teismo paprašė iškelti klubui bankroto bylą.

Yra ne vienas teisinis pagrindas, kuriuo remiantis galima iš darbdavio reikalauti neišmokėto atlyginimo, tačiau 2011-2013 metais „Neptūnui“ atstovavęs 28 metų Raimundas Danys pasirinko vieną radikaliausių – teismui įteikė prašymą, kad klubui būtų iškelta bankroto byla.

Po praėjusio sezono komanda jam liko skolinga per 38 tūkst. litų, skolos neneigė ir pasiūlė pinigus išmokėti dalimis iki tam tikro termino, tačiau krepšininko tokios sąlygos netenkino.

Ir tik įsisukant teismų karuselei R.Danys persigalvojo. Vakar Klaipėdos apygardos teisme gautas prašymas suteikti abiem pusėms galimybę sudaryti taikos sutartį ir stabdyti teisminį procesą.

Teigiama, kad po praėjusio sezono komanda liko skolinga ir dar dviem šiuo metu „Neptūnui“ jau neatstovaujantiems krepšininkams – Laurynui Mikalauskui ir Giedriui Gustui, tačiau šie nebuvo tokie pretenzingi ir savo uždirbtus pinigus jau atgavo be teisinių ginčų.

Valdas Pryšmantas, Vakarų ekspresas

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai

4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga