0

Į rikiuotę grįžęs K.Love'as ant parketo išbuvo vos 2 minutes (3)

Kovo 15 d., 08:56
K.Love'as rungtyniavo vos 2 minutes (Scanpix nuotr.)

Trečią pralaimėjimą iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Klivlando „Cavaliers“ (14/24) komanda.

Klivlando ekipa svečiuose neturėjo šansų prieš pastaruoju metu puikiai žygiuojančius Atlantos „Hawks“ (19/20) krepšininkus ir nusileido rezultatu 82:100 (22:26, 24:23, 20:20, 16:31).

33-ejas šio sezono rungtynes praleidęs Kevinas Love'as ant parketo išbuvo vos 2 minutes. Puolėjas pajuto skausmą ir nebegalėjo tęsti mačo.

Svečiai šiame susitikime itin prastai atakavo „iš žaidimo“ (31/81, 38,3 proc.).

Atlantos komanda pasiekė net penktąją pergalę iš eilės – tokia ilga serija ji nesidžiaugė daugiau negu ketverius metus.

„Hawks“: Johnas Collinsas 22 (12 atk. kam.), Danilo Gallinari 20 (3/7 tritaškiai), Nathanas Knightas 16 (9 atk. kam.), Trae'us Youngas 14 (6 rez. perd.).

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 15 (1/5 tritaškiai), Dariusas Garlandas 11 (7 rez. perd.), Cedi Osmanas ir JaVale'as McGee po 10.