Į policijos akiratį pateko netoleruotinas krepšinio aistruolių elgesys (9)

Sausio 18 d., 12:58
Policijos atstovams nerimą kelią krepšinio sirgalių grupuočių elgesys (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Policijos akiratyje atsidūrė krepšinio fanai – pareigūnams vis didesnį nerimą kelia kai kurių sirgalių ar jų grupių elgesys. Apie tai penktadienį susitikę kalbėjosi Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos krepšinio federacijos bei Lietuvos krepšinio lygos atstovai.

Policijos pareigūnai priminė pastarojo metu incidentus: konfliktą Utenoje bei „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ sirgalių muštynes Vilniuje.

Praėjusių metų pabaigoje Utenoje vykusių rungtynių tarp Utenos „Juventus“ ir Klaipėdos „Neptūno“ metu už viešosios tvarkos pažeidimą sulaikytas fanas ir jį bandęs „gelbėti“ draugas sulaukė teisinio įvertinimo. Vieno atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo pareigūnams, kitas sulaukė administracinės atsakomybės.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla atkreipė dėmesį, kad trūksta aktyvesnio miestų pareigūnų ir klubų bendradarbiavimo, tampresnių santykių su fanais.

REKLAMA

„Pastarojo meto įvykiai rodo, kad šiai veiklai reikia didesnio policijos įsikišimo. Alkoholio gėrimas arenose, pirotechnikos ir fakelų įsinešimas, narkotinių medžiagų vartojimas negali būti toleruojamas. Krepšinio varžybos turi būti šventė visai šeimai ir jų negali trikdyti apsvaigę ir agresyviai nusiteikę asmenys“, – sakė R. Požėla.

Susitikimo dalyviai pabrėžė švietėjiškos veiklos, sąmoningumo ugdymo, sirgalių kultūros kėlimo svarbą. Susitikimo metu taip pat aptartos bendrų projektų galimybės, kiti bendradarbiavimo klausimai, prevencinės priemonės rungtynių bei kitų renginių metu.

Policijos departamentas

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti