Į Lietuvą atvykęs M.Kalnietis: apie išsivalytą galvą, maloniai nuteikiantį „Rytą“, starto adrenaliną ir rinktinės trenerį (12) VIDEO interviu, FOTOGALERIJA

Rugsėjo 30 d., 20:40
M.Kalnietis teigiamai vertina pokyčius „Ryte“ (BNS nuotr.)
M.Kalnietis teigiamai vertina pokyčius „Ryte“ (BNS nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Mantas Kalnietis po trumpos pertraukos vėl svečiuojasi Lietuvoje. Vos spėjęs išvykti į Krasnodarą jis su savo atstovaujama „Lokomotiv-Kuban“ ekipa atvyko į Vilnių pradėti Europos taurės sezono ir kautis su „Ryto“ komanda.

Reikėjo savaitėlės atsipūsti po sunkaus Pasaulio taurės turnyro, tačiau dabar M.Kalniečio mintys – tik apie būsimą sezoną.

Buvo aktyvi vasara, ar kažkiek spėjote po jos pailsėti?

– Po liūdno čempionato turėjau savaitę poilsio tai pailsėjau tiek kūnu, tiek psichologiškai galva išsivalė. Esu pilnas jėgų, viskas gerai.

REKLAMA

– Į Krasnodarą grįžote po pertraukos, kiek kitokią organizaciją radote?

– Iš žaidėjų neliko nė vieno, kuriuos palikau, o iš organizacijos ir medicininio personalo žmonės keičiasi rečiau, tad beveik visi liko. Šiek tiek lengviau įsilieti į kolektyvą nei būtų būnant visiškai nauju.

– iš Europos taurės klubo perėjot į Europos taurės klubą, kuris galvoja apie Eurolygą. Ar ta mintis dažnai skamba klube?

– Tai ASVEL irgi žengė į Eurolygą – tik gavę licenciją (Juokiasi). Kažkaip nesidairome toli į priekį. Jei pradėsi toli galvoti, gali greitai sudegti, tai labai pavojingai. Reikia koncentruotis į artėjančius tikslus, tarp kurių vienas – rytoj.

– Kokios mintys prieš pirmas sezono rungtynes?

– Gal ir būna kažkokios specifinės pirmosios sezono rungtynės, bet tai pasakys rezultatas. Jei bus gerai – reiškia, adrenalinas į gerą, jei ne – į blogą. Ne čia turėtų būti koncentracija.

REKLAMA

– Daug kalbama apie „Ryto“ komandą, sumažėjusį biudžetą, pamažėjusį pajėgumą. Koks paties įspūdis apie šią ekipą?

– Biudžetas gal ir sumažėjo, kiek skaičiau, jie glaisto skolas, bando tvarkytis, bet kiek stebėjau jų rungtynes, jos paliko malonų įspūdį, nes jie nebeturi tiek problemų už aikštės ribų, kaip buvo pernai. Vienas – išvyksta, kitas nenori klausyti – buvo problemų, kenkusių bendrai atmosferai. Dabar panašu, kad jie su kuklesne sudėtimi popieriuje, bet žaidžia vieningai ir gaunasi visai neblogai.

– Kaip sekasi į „Lokomotiv-Kuban“ gretas įsilieti tokiems vardams kaip Dekkeriui ar O’Bryantui?

– Normaliai, net negalėčiau pasakyti, kad Samas yra pirmąsyk Europoje. Jis greitai pagavo niuansus, kuo skirias NBA ir Europos krepšinis, aišku, reikia laiko prisitaikyti tiek vieniems prie kitų, tiek prie trenerio – viskas nauja, bet dėl kažkokių darbinių dalykų nėra jokių problemų.

– Kalbant apie rinktinę, jau aišku, kad trenerio postas siūlomas Kaziui Maksvyčiui. Kiek jums tekę susidurti su šiuo specialistu?

– Nesu pažįstamas, nėra tekę dirbti kartu. Paliekam tuos reikalus šone kol kas, dabar esu susikoncentravęs į sezono tikslus čia ir iš šalies stebiu, kas vyksta rinktinėje.

REKLAMA

– Nusimato labai intriguojanti Eurolyga: koks jūsų įspūdis apie tai, kas vyksta komandose, ir ką manote apie jūsų pažįstamų klubų galimybes?

– Nesinori kalbėti, nes bus tik spėlionės ir tušti žodžiai. Daug komandų yra pasistiprinusių rimtais vardais, įvyko ir tų nerealių sandorių, bet kaip kam seksis ir kas yra popieriuje yra skirtingi dalykai.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


12 komentarai
Naujausi komentarai (12)
Geriausiai ivertinti (12)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys