Į Europą besižvalgantis Argentinos rinktinės strategas: Obradovičius per dieną uždirbą tiek, kiek aš per mėnesį (5)

Balandžio 12 d., 16:40
S.Hernandezas norėtų save išmėginti Europoje (FIBA nuotr.)
S.Hernandezas norėtų save išmėginti Europoje (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Argentinietis Sergio Hernandezas savo kolekcijoje turi itin svarių apdovanojimų su šios šalies nacionaline komanda bei įvairių klubinių trofėjų, tačiau nėra treniravęs nė vienos ekipos už savo krašto ribų. Pastarasis jo pasiekimas – iškovota antroji vieta Pasaulio taurės pirmenybėse Kinijoje.

Šis strategas pasiruošęs vesti į priekį Argentinos rinktinę ir Tokijo olimpinėse žaidynėse, tačiau teigia, kad norėtų save išmėginti ir aukštesniame lygyje klubiniame krepšinyje.

„Nesiruošiu klubinio krepšinio kelti aukščiau galimybės treniruoti Argentinos rinktinę olimpinėse žaidynėse, tačiau tikrai norėčiau save išmėginti ir kažkur užsienyje. Man šiuo metu yra 56 metai, tad produktyviausias dar būsiu apie 10 metų. Iki šiol atlygį visada gavau pesais. Nesiskundžiu, tačiau sezono pradžioje vienas doleris buvo trys pesai, o dabar jau 20“, – priežastį atskleidė treneris.

REKLAMA

Argentinos rinktinę į aukštumas vedęs strategas pripažino, kad kol kas pinigų per savo karjerą dar uždirbti nespėjo.

„Vienintelis dalykas, kurio nepasiekiau per karjerą, yra pinigai. Aš negaliu nusipirkti apartamentų pagrindinėje Buenos Airių gatvėje, o gyvenu 70 kvadratinių metrų bute. Aš nesiskundžiu, bet Obradovičius uždirba per dieną tiek, kiek aš per visą mėnesį. Mačiau ir Scariolo namą... O aš su jais varžausi, kartais laimiu, kartais pralaimiu. Aš dalyvavau trijose Pasaulio taurėse bei tiek pat olimpinių žaidynių, esu iškovojęs olimpinį medalį. Nėra taip, kad aš trokščiau palikti Argentiną ir keltis į Europą, aš tiesiog noriu pasinaudoti man likusia galimybe“, – kalbėjo S.Hernandezas.

Pokalbio pabaigoje Argentinos vyr. treneris dar padėkojo Luisui Scolai už iš anksto pasakytą informaciją dėl koronaviruso.

„Kai viskas tik prasidėjo, pietavau su juo. Scola man pasakė, kad situacija labai greitai keičiasi ir kad Thompkinsui jau atliekami tyrimai. Jis patarė man grįžti atgal į Argentiną, kol dar galiu. Džiaugiuosi, kad pasinaudojau šiuo jo patarimu“, – teigė strategas.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: pagyros „Rytui“ ir „Lietkabeliui“ bei LKL pirmasis ratas. Spausk ir žiūrėk >>


5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą