0

I.Brazdeikis surengė „minusinį“ pasirodymą Graikijoje (8)

Vasario 11 d., 22:22
I.Brazdeikis pelnė porą taškų

Graikijos čempionate nelengvą pergalę pasiekė Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (16/2) komanda, kuri namie 93:87 (18:20, 28:20, 26:19, 21:28) nugalėjo Atėnų „Maroussi“ (5/13).

Lietuvis per 7 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atliko perdavimą, kartą klydo ir rinko -1 naudingumo balą.

Pirėjo komandai 16 taškų rinko Nigelas Williamsas-Gossas, 15 taškų pelnė Filipas Petruševas, po 13 – Giannoulis Larentzakis (2/8 trit.) ir Nazas Mitrou-Longas.

Pralaimėjusiems 25 taškus pelnė Ahmedas Hillas, 16 – Miroslavas Raduljica (7 atk. kam.)

Gairės: brazdeikis