Į auklėtinių atvirumą reagavęs A.Sireika: nesmagu, kad žmonės tiek išpruso, jog nebėra autoritetų ir cenzūros (33)

Lapkričio 8 d., 20:52
A.Sireika dėstė savo poziciją (BNS nuotr.)
A.Sireika dėstė savo poziciją (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

„Šiauliai“ pasiekė pirmą sezono pergalę ir palaužė Klaipėdos „Neptūną“, o po šio susitikimo džiaugsmo neslėpė treneris Antanas Sireika.

„Sakiau prieš rungtynes, jog man svarbiausia, kad galėtume savo žaidimu pakelti emocijas. Rodėsi, žaisdavome 1–2 kėlinius neblogai, bet kai krisdavome, nebūdavo šansų to sustabdyti. Panašiai dabar, bet džiaugiuosi, kad atsirado jėgų, pakovojo, įtemptu metu daug lėmė ir individualūs veiksmai“, – sakė A.Sireika.

Jis buvo paklaustas ir apie žurnalisto Roko Pakėno straipsnį, kuriame buvę A.Sireikos auklėtiniai atvirai pasakojo apie jo darbo metodus ir nepagarbą žaidėjams.

„Man nesmagu, kad žmonės tiek išpruso, kad gali kalbėti ką nori, nebėra jokių autoritetų, nebėra jokių cenzūrų. Gali sakyti, ką nori. Galiu pasakyti tik tiek: pasakykite mokytoją, kuris būtų geras mokykloje, kur rašomi dvejetai. Tas kirvis, tas toks, tas kitoks. Žmonės tik po kurio laiko pasako, kad tai geras treneris, kaip buvo Sagadinas.

REKLAMA

Kaip Jasikevičius sakė: buvo košmaras, bet liko visam gyvenimui. Čia atvyksta žmonės iš kitur, nežaidę tokio krepšinio, kaip turiu juos išmokyti? Aišku, aš gal emocingas, toks žmogus, nusikeikiu, nieko neslepiu. Bet čia ne žmonių žeminimas, darykite kiekvienas savo darbus“, – griežtas buvo A.Sireika.


33 komentarai
Naujausi komentarai (33)
Geriausiai ivertinti (33)
PRO komentarai (6)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą