Eurolygos vadovas Paulius Motiejūnas netrukus turėtų palikti savo postą, skelbia „Gazzetta.gr“.
Pasak pranešimo, lietuvio pakeitimo procesas vyksta jau kurį laiką ir bus sudarytas komitetas iš A licencijų turėtojų, kuris ir pasirinks naują lygos vadovą.
Anot graikų, atrinkti du kandidatai, kurie turi daug patirties Europos sporto versle. Tikslios pavardės turėtų paaiškėti vasario pabaigoje, kai vyks kitas Eurolygos klubų susirinkimas.
„Sportando“ skelbia, kad favoritas perimti Eurolygos vadovavimą yra buvęs „NBA Europe“ viceprezidentas Chusas Bueno.
Eurolygos klubo vadovai neva norėjo, kad lygos vadovas neturėtų ryšio su nė vienu klubu, o P.Motiejūnas siejamas su Kauno „Žalgiriu“, nes buvo ilgametis vadovas ir akcijų savininkas.
Nuo 2023 m. Eurolygai vadovaujantis P.Motiejūnas turi sutartį iki šių metų vasaros.
Norėdami komentuoti prisijunkite.