0
08-03, 22:00
0
0

Graikijoje – L.Beliausko pergalė prieš buvusio „Ryto“ legionieriaus vedamą klubą (2)

Gruodžio 4 d., 22:15
L.Beliauskas pelnė 7 taškus (FIBA nuotr.)

Pergalę Graikijos čempionate iškovojo Lauryno Beliausko atstovaujamas Salonikų PAOK klubas (5/4), kuris namuose 93:81 (23:28, 15:19, 23:19, 32:15) įveikė Rodo „Kolossos“ (3/6) krepšininkus.

L.Beliauskas nugalėtojams per 17,5 minutės surinko 7 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 2 pražangas, 2 išprovokuotas pražangas ir 7 naudingumo balus.

Lietuviui talkino 16 taškų pelnęs Kendallas Smithas, 15 pridėjo Andrew Harrisonas.

Elvaras Fridrikssonas nugalėtojams per 32 minutes surinko 14 taškų (1/5 dvit., 3/3 trit., 3/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 11 rezultatyvių perdavimų ir 25 naudingumo balus.

Pralaimėjusiųjų ekipoje sunkiai sulaikomas buvo Andrew Goudelockas. Buvęs „Ryto“ gynėjas per 29 minutes pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.