Girtas avariją padaręs J.Vainauskas: tikrintis kraują būtų tik laiko švaistymas (34)

Sausio 11 d., 10:34
vainauskas jonas 09
vainauskas jonas 09
Šaltinis: Alfa

Praėjusių metų gruodžio 20 d. neblaivus prie vairo sėdęs buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Jonas Vainauskas, nuosavu „Škoda Roomster“ įvažiavęs į „BMW-525“ galą, nesusivaldė ir iškoneveikė tiek nukentėjusį vairuotoją, tiek į įvykio vietą atvykusius pareigūnus.

Trečiadienį į Vilniaus miesto pirmą apylinkės teismą atėjęs vyras sakė, kad apsvaigęs buvo, nes prieš vairuodamas išgėrė, tačiau esą jis pats nesitikėjo, kad tiek daug. Visgi nebuvo tiksliai nustatyta, kiek buvo alkoholio promilių kraujyje – po avarijos J. Vainauskas atsisakė tikrintis girtumą.

Kiek ir ką gėrė, J. Vainauskas pasakoti nepanoro. Tačiau tvirtino, kad apsvaigęs buvo tikrai nuo alkoholio.

Anot jo, nuvežtas į policijos komisariatą, jis ėmė suvokti situaciją, kad buvo gerokai apgirtęs, tačiau tikrintis kraujo jis jau neprašė.

„Atvykęs į komisariatą supratau, kad esu girtesnis nei maniau iš pradžių, tačiau tikrinti kraują būtų tik laiko švaistymas“, – teisme sakė J. Vainauskas.

REKLAMA

Atsisakymas tikrintis girtumą prilyginamas sunkiam girtumui.

Teisme J. Vainauskas sakė, kad labai gailisi dėl savo poelgio.

„Noriu atsiprašyti nukentėjusiųjų ir policijos pareigūnų dėl savo neadekvataus elgesio. Nuoširdžiai gailiuosi“, – sakė J. Vainauskas.

Nors per avariją sužalotų žmonių nebuvo, abu automobiliai buvo gerokai apgadinti.

Kiek laiko J. Vainauskas neteks vairuotojo pažymėjimo, teismas paskelbs trečiadienį 15 val.

Buvęs krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ direktorius prasitarė apie planus netrukus migruoti iš Lietuvos. Paklausus, ar jo planuojama darbo kelionė susijusi su sportu, vyras pajuokavo: „Na, vairuotoju dirbti tikrai ilgai negalėsiu.“

Rita Gečiūnaitė, Alfa.lt.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai

34 komentarai
Naujausi komentarai (34)
Geriausiai ivertinti (34)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga