Geras J.Mačiulio pasirodymas neištempė AEK iš duobės

Sausio 22 d., 23:31
J.Mačiulio pastangų pergalei neužteko (FIBA Europe nuotr.)

Trečiąjį pralaimėjimą paeiliui FIBA Čempionų lygos B grupėje patyrė Atėnų AEK (7/5) ekipa, išvykoje 76:93 (13:24, 21:30, 23:20, 19:19) nusileidusi Burgoso „San Pablo“ (7/5) klubui.

Su šansais pakovoti dėl pergalės AEK atsisveikino labai anksti. Jau po antrojo kėlinio graikai atsiliko 34:54, o vėliau skirtumo ženkliai taip ir nesumažino.

Jonas Mačiulis svečiams per 31 minutę pelnė 11 taškų (4/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius prasižengė, perėmė kamuolį ir surinko 13 naudingumo balų.

AEK gretose ryškiausias buvo sugrįžęs veteranas Nikos Zisis, pelnęs 16 taškų (6/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių), 15 pridėjo buvęs Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgis Jerai‘us Grantas (7/8 dvitaškių).

Nugalėtojams 23 taškus surinko Vitoras Benite, 15 – iš Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ pasiskolintas Draganas Apičius, 12 – Thaddusas McFaddenas, 10 – Bruno Fitipaldo.

AEK duobę galima paprastai paaiškinti – klubas nelaimi po to, kai naudingiausias komandos žaidėjas Howardas Saint-Roosas persikėlė į Maskvos CSKA ir jam nebuvo rasta lygiavertės pamainos.

AEK ir „San Pablo“ šiuo metu dalinasi antrąją veitą grupėje ir dar nėra užsitikrinusios vietos kitame turnyro etape.