Gera naujiena sirgaliams – dar viena galimybė įsigyti bilietus į Eurolygos finalinį ketvertą (8)

Vasario 7 d., 15:15
Šaltinis: Krepsinis.net

Džiugi naujiena tiems, kurie nespėjo įsigyti bilietų į Eurolygos finalo ketverto turnyro rungtynes – atidaroma oficiali „Fan-to-Fan“ bilietų perpardavimo platforma. Ji suteiks galimybę visiems, kurie nusipirko bilietus į šį renginį, tačiau galiausiai negalės jame sudalyvauti, saugiai ir legaliai juos perparduoti, o norintiesiems, juos įsigyti.

Svarbu paminėti, jog „Fan-to-Fan“ platforma nėra skirta norintiems pasipelnyti, kadangi perparduoti bilietus bus galima tik už pradinę įsigijimo kainą, o už sėkmingą sandorį bus imamas perpardavimo paslaugos mokestis. Vienas bilietas suteikia teisę pamatyti visas Finalinio ketverto rungtynes, pavienių rungtynių bilietai nebus pardavinėjami.

Eurolygos finalo ketverto varžybos Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks gegužės 19–21 dienomis: 19 d., penktadienį, bus žaidžiami du pusfinalio susitikimai, o dvikovos dėl trečiosios ir pirmosios vietos įvyks gegužės 21 d., sekmadienį. Šiuo metu Kauno „Žalgiris“ dalijasi 7–10 vietas ir toliau kovoja dėl patekimo į TOP8, kas suteiktų teisę kovoti dėl patekimo į Eurolygos finalinį ketvertą.

Organizatoriai primena, jog bilietų perpardavinėjimas neoficialiose platformose yra draudžiamas, o šia veikla užsiimantys asmenys gali būti perduoti teisėsaugos institucijoms. Įsigydami nelegaliai perpardavinėjamą bilietą, sirgaliai taip pat rizikuoja nepatekti į renginį. Vienintelė galimybė įsigijus bilietą būti tikriems, kad į jį pateksite – pirkti teisėtai, per oficialią Eurolygos „Fan-to-Fan֧“ platformą svetainėje www.bilietai.lt. Nebegalintieji dalyvauti renginyje bilietus galės parduoti iki Eurolygos finalinio ketverto varžybų, tad norintieji juos įsigyti, turėtų stebėti oficialią „Fan-to-Fan“ platformą.

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai


Gairės: eurolyga
8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti