79
87
81
93

Galingas spurtas rungtynių pabaigoje neišgelbėjo G.Gusto ir L.Mikalausko klubo nuo pralaimėjimo

Spalio 12 d., 21:01
G.Gustas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje (Fotodiena.lt)

Pirmąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė Rakverės „Tarvas“ (1/1) komanda, kurios marškinėlius vilki Giedrius Gustas ir Laurynas Mikalauskas. Estijos ekipa savo aikštėje 90:94 (22:17, 18:24, 21:34, 29:19) nusileido Valmieros „Valmiera“ (1/1) klubui.

Po ypač nesėkmingo trečiojo ketvirčio, prasidėjus paskutinei rungtynių atkarpai aikštės šeimininkai atsilikinėjo dviženkliu skirtumu (61:75), tačiau viltys iškovoti pergalę sužibo, kai „Tarvas“ pasiuntė varžovus į nokdauną ir laimėję atkarpą 22:2 išsiveržė į priekį – 83:78. Likus 3 minutėms po G.Gusto baudos metimo estai buvo priekyje 88:82, tačiau tai buvo vieni iš paskutinių jų taškų - Valmieros krepšininkai aštriais prasiveržimais prisivijo, o vėliau ir galutinai perėmę iniciatyvą iškovojo pergalę 94:90.

33 minutes rungtyniavęs G.Gustas buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje – jis pelnė 17 taškų (6/14 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo tarpu L.Mikalauskas per 15 minučių į varžovų krepšį įmetė 6 taškus (2/5 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), po krepšiu sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 1 naudingumo balą.

„Tarvas“: Raitas Keerlesas (8/11 dvitaškiai) 29, Giedrius Gustas 17, Gregory Jenkinsas (5/7 dvitaškiai) 11, Kristo Saage (1/8 tritaškiai, 12 atk. kam.) 8, Maris Lakša 7, Laurynas Mikalauskas 6.

„Valmiera“: Janis Kaufmanis (9/11 dvitaškiai, 10/11 baudos metimai) 34, Raimondas Gabranis 13, Ivaris Zviguris ir Kristapas Dargaisis (8 atk. kam.) po 12, Maris Žiedinis 10.