Galingą P.Soroko pasirodymą Italijoje vainikavo nerealus metimas per visą aikštę (11)

Sausio 18 d., 14:44
P.Sorokas pataikė fantastišką metimą

Fantastišką pasirodymą Italijos antrosios lygos varžybose surengė Paulius Sorokas, tačiau jo atstovaujama Kječio „Teate Basket“ (3/6) po pratęsimo 91:95 (28:20, 15:22, 17:17, 23:24, 8:12) nusileido Romos „Atlante“ (6/4) krepšininkams.

Lietuvis ketvirtojo kėlinio pabaigoje sukūrė tiesiog fantastišką epizodą. Jo komandai atsiliekant 3 taškų skirtumu (80:83), P.Sorokas atkovojo kamuolį po varžovo netikslaus baudos metimo ir pataikė tritaškį iš kitos aikštės pusės, išlyginusį rezultatą – 83:83. Vis tik pratęsimo metu „Teate Basket“ klubas nusileido savo varžovams ir lietuvio metimas pergalės neatnešė.

Puolėjas iš Lietuvos šiame per 44 minutes pelnė 29 taškus (9/14 dvit., 1/6 trit., 8/8 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo 9 pražangas, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 4 sykius suklydo ir surinko 43 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Marco Santiangeli surinko 20 taškų, Davide’as Meluzzi pridėjo 16.

Nugalėtojams Roberto Gallinatas įmetė 22 taškus (8 atk. kam.), Jamalas Olasewere – 21.