G.Žibėnas buvo nusivylęs „Ryto“ kovingumu: mūsų negali apstumdyti (21) A.Sireika džiaugėsi išpildęs pažadą

Gegužės 15 d., 20:42
G.Žibėnas buvo nusivylęs auklėtinių kovingumu (LKL nuotr.)
G.Žibėnas buvo nusivylęs auklėtinių kovingumu (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Rytas“ pralaimėjo antrąsias Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio rungtynes „Šiauliams-7bet“, o po mačo vilniečių strategas Giedrius Žibėnas neslėpė nusivylimo klaidomis.

„Šiandien nebuvo stiprūs su kamuoliu. Labai daug praradome kamuolių, leidome jiems bėgti. Namuose jie tai nori daryti ir turi tam žaidėjų. Tai yra puolimo komanda, kuri gali daug mesti. Tą šiandien ir padarėme. Jeigu mes galvojame apie aukštesnius tikslus, turime žaisti 40 minučių. Pradėjome gerai ir neblogą atkarpą turėjome antroje pusėje, bet to neužtenka“, – mintimis dalinosi G.Žibėnas.

– Kas nutiko, kai „Šiauliai-7bet“ pabėgo?

– Nenoriu visko suversti ant keitimo. Šiandien mes kaip komanda nebuvome tokie, kokie pirmajame mače. Už tai buvome nubausti ir pagarba jiems.

REKLAMA

– Pozityvas, kad pakovojote iki paskutinių akimirkų?

– Mažas pozityvas. Norisi gero kontakto visas keturiasdešimt minučių. Turime pasidaryti išvadas.

– Kaip vertinate Butkevičiaus pasirodymą? Geras kapitono pavyzdys?

– Jis visada rodo pavyzdį, ne tik tada, kai pelno taškus. Be Arno šiandien norėjosi daugiau tokių lyderių ne tik taškuose, bet ir kituose aspektuose.

– Ką galite išsinešti iš tos atkarpos pirmoje mačo dalyje?

– Mūsų negali apstumdyti. Mus tiesiog apstumdė, mus paspaudžia iš arčiau – turime žaisti vienas prieš vieną. To nebuvo. Šiandien vienas prieš vieną buvo geresni šiauliečiai. Turime darytis išvadas.

– Kiek sunku ruoštis gintis prieš Elmore'o ir Sanono tandemą?

– Šiandien mūsų planas gynyboje nepasiteisino. Buvo taktinių klaidų ir šiauliečiai nubaudė. Čia gal ir mano klaida, kad aš nepakartojau, nors žaidėme prieš dvi dienas. Žinojome, kad Elmore'as neišliks sausas dvejas rungtynes.

REKLAMA

– Kiek svarbus namų faktorius šioje serijoje?

– Jis buvo visada svarbus, bet jeigu norime siekti aukštesnių tikslų, turime laimėti ir išvykoje.

„Šiaulių-7bet“ strategas Antanas Sireika buvo patenkintas pavykusiu planu neleisti vilniečiams įmesti daugiau nei 11 tritaškių.

„Noriu pradėti komentarą nuo komentaro po praeitų rungtynių. Varžovai sužaidė labai gerai ir neveltui užėmė pirmąją vietą. Jūsų gerbiamo kolegos Čeponio klausimai buvo apie tritaškius. Mes tuos tritaškius praleidome greitajame puolime. Komandiškai gynėmės ir ten neblogai, bet turėjome problemų prieš jų greitus išpuolius. Geriau tegul būna prasiveržimai, bet neturime jiems leisti mesti. Šiandien įmetė 11, o Vilniuje buvo 16. Gi daviau žodį, kad neįmes tiek tritaškių. Tiek ir pritrūko ten, apie 15 taškų.

Visur yra sunkus juodas darbas. Vyrai krito ant kamuolio, pasistumdė, kovojo ir duoda dvasią visiems žmonėms. Mums konfeti nereikia. Mes darysime geltoną jūrą. Smagu, kad mūsų darbas džiugina tiek žmonių“, – džiaugėsi specialistas.


21 komentarai
Naujausi komentarai (21)
Geriausiai ivertinti (21)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą