G.Petrauskas: apie šviežią E.Omogbo žinutę, alkoholį rūbinėje ir kodėl R.Giedraitį mato CSKA klube (11) antra „MISsMATCH“ dalis

Spalio 5 d., 08:00
G.Petrauskas prisiminė istorijų iš etapo Vengrijoje (FIBA nuotr.)
G.Petrauskas prisiminė istorijų iš etapo Vengrijoje (FIBA nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ treneriu Gediminu Petrausku.

Jis prisiminė trumpai trukusį, bet nemažai įspūdžių padariusį etapą Vengrijoje 2016–2017 m. Kartu lygindamas su Lietuva jis išskyrė ir mūsų šalies krepšinio niuansus.

„Vengrijos lygos vidutiniokė gali pasiūlyti treneriui dvigubai didesnį atlyginimą nei Lietuvoje visos komandos, išskyrus „Žalgirį“, „Rytą“ ir gal „Lietkabelį“. Jau nekalbu apie aukštesnio lygio vengrų komandą, kuri turi didesnį biudžetą nei „Rytas“, – apgailestavo jis.

 

Strategas papasakojo istoriją, kaip auklėjo vietinius vengrus ir vėliau užsitraukė dalies jų nepasitenkinimą, kai iš rūbinės nurodė išnešti alkoholinių gėrimų pilną šaldytuvą.

REKLAMA

„Vienąkart užsukau į komandos rūbinę, buvo kažkieno gimtadienis, tortukas, vynelis. Galvoju, taip švenčia gimtadienį. Po dienos ar dvejų užėjau vėl, kažko paklausti žaidėjų, žiūriu, vėl vynelis. Man sako: prašom, vaišinkitės. Šaldytuvą atsidarau, o ten sudėliota viskas“, – juokėsi treneris.

G.Petrauskas pripažino, kad neseniai sulaukė žinių iš Pasvalyje pas jį žaidusio Emmanuelio Omogbo.

„Gal prieš porą mėnesių gavau žinutę iš Omogbo. Jis pasveikino mane su sūnaus gimimu, kai praėjo 10 mėnesių, ir sako: dabar, treneri, gal rasite savyje gailesčio nebesakyti komandoms apie mane blogai. Aš jam atrašiau: suprask, niekada apie tave blogai nesakiau. Sakiau taip, kaip yra. Aš nepagražinau“, – sakė G.Petrauskas.

Jis taip pat užsiminė ir apie olimpines žaidynes, nepatekimas į kurias Lietuvai atsispindės tik ateityje, mano strategas.

„Nepatekimas į olimpiadą turi didesnę reikšmę nei mes dabar įsivaizduojame. Aš pats augau, kai 1992 metais Barselonoje buvo olimpiada, žiūrėjau, įsirašinėjau kasetes, kažkur jas turiu, jei mediateka nėra išmesta. Pats augau su olimpiada, čempionatais, o ką tai reiškia? Nėra lietuvių olimpiadoje, niekas nesikels naktį žiūrėti, kad ir tų slovėnų. Krepšinio žmonės – mes – kėlėmės, bet paprastam jaunam žmogui, sirgaliui, rėmėjui tai žiūrėti neįdomu“, – mano jis.

REKLAMA

„MISsMATCH“ antroje dalyje:

00:00 darbo mažuose miestuose specifika

03:58 ko trūksta Lietuvos krepšinio rinkai?

07:00 nepatekimo į olimpiadą reikšmė

11:00 tarptautinių turnyrų reikšmė

13:55 alkoholio šaldytuvas rūbinėje

18:00 legionieriaus alaus gėrimas oro uoste

20:55 Emmanuelio Omogbo žinutė

23:40 nepagarbos ribos komandose

25:30 darbas su Jonu Mačiuliu

28:40 apie Roką Jokubaitį, Deividą Sirvydį ir Roką Giedraitį

Pirmoji dalis: 

 

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


Gairės: nevėžis, petrauskas
11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti