Pasibaigęs. 08-07 05:00
WNBA
Fire
97
Tempo
83
Pasibaigęs. 08-08 04:30
WNBA
Wings
76
Golden State Valkyries
94
Pasibaigęs. 08-10 02:00
WNBA
Sparks
78
Golden State Valkyries
84
Pasibaigęs. 08-11 03:00
WNBA
Dream
107
Tempo
95
Pasibaigęs. Vakar 03:00
WNBA
Wings
94
Tempo
88
Pasibaigęs. Vakar 05:00
WNBA
Golden State Valkyries
91
Sky
71
08-18, 05:00
WNBA
Golden State Valkyries
0
Wings
0
08-19, 02:00
WNBA
Tempo
0
Fever
0
08-20, 02:30
WNBA
Mystics
0
Tempo
0
08-20, 05:00
WNBA
Golden State Valkyries
0
Lynx
0
08-22, 02:30
WNBA
Sky
0
Golden State Valkyries
0
08-22, 05:00
WNBA
Tempo
0
Fire
0
08-24, 02:00
WNBA
Tempo
0
Aces
0
08-25, 03:00
WNBA
Lynx
0
Golden State Valkyries
0
08-27, 02:00
WNBA
Sun
0
Golden State Valkyries
0
08-27, 05:00
WNBA
Storm
0
Tempo
0
08-28, 03:00
WNBA
Liberty
0
Golden State Valkyries
0
08-28, 21:00
Pasaulio taurė
Turkija
0
Lietuva
0

G.Petrauskas apie penkiolikmečius: yra „grynuolių“, kurie bus gera pamaina vyrų rinktinei

Vasario 21 d., 11:07
G.Petrauskas tarp penkiolikmečių įžvelgia talento
G.Petrauskas tarp penkiolikmečių įžvelgia talento

Praėjusį savaitgalį Raseiniuose, kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, vyko trečioji projekto „Talentų U15 karta“ treniruočių stovykla, kurioje 14 talentingiausių šalies mergaičių ir berniukų tobulino savi įgūdžius bei klausėsi geriausių šalies krepšinio specialistų pamokų.

Trijų dienų stovykloje netrūko atkaklios kovos dėl kiekvieno kamuolio ir aikštelės centimetro, o nepavykus gerai atlikti trenerio paskirtos užduoties akyse pasirodydavo ir ašaros.

Su jaunaisiais krepšininkais ir krepšininkėmis savo patirtimi dalinosi Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius, kuris visiems Lietuvos merginų krepšinio treneriams turėjo aiškią žinutę.

„Jungiamės į bendruomenę, kad mūsų mintys būtų vienodos treniruojant, kad merginos atvažiavusios čia būtų daugiau „pašlifuotos“, kad vienodai mąstytume. Norėčiau, kad moterų bendruomenė jungtųsi, diskutuotų“, – teigė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius.

REKLAMA

Treniruotes vaikinams vedė ir Lietuvos U17 vaikinų rinktinės vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas, kuris po pratybų sakė, kad vaikams sudarytos puikios sąlygos tobulėti.

„Čia yra sudarytos nerealios sąlygos, galimybės tobulėti, džiaugiuosi, kad jie su tokiu ryžtu dirba. Ne tik šitoje amžiaus grupėje, bet ir kitose, turime tokių „grynuolių“ su kuriais galima dirbti, svarbu, kad jiems nestigtų noro, būtų gera sveikata. Manau bus gera pamaina ateityje vyrų rinktinei“, – musukrepsinis.lt sakė G.Petrauskas.

Fizinio rengimo treniruotes vedė ilgametis Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės fizinio rengimo treneris Aleksandras Kosauskas, kuris linkėjo vaikams neapleisti ne tik krepšinio treniruočių, bet neužmiršti ir mokslų proceso.

„Pretenzijų dėl darbštumo tikrai neturiu, o kas iš jų išaugs priklausys nuo jų, nuo trenerių, noro, sąlygų. Taip pat labai svarbu tai, kiek jie laiko skirs sportui, kiek mokslui“, – teigė Aleksandras Kosauskas.

Savo mintimis apie projektą dalinosi ir Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ vyriausiasis treneris Linas Šalkus.

„Yra tos „medžiagos“, tik treneriams visiems reikia dirbti, reikia jaunimą mokinti. Čia vyksta nuostabus darbas, labai geras projektas, nes tikrai sunku surinkti vaikus iš rajonų į vieną vietą ir sakyti, kad rytoj važiuosime į čempionatą. Turi būti kažkoks branduolys, susikalbėjimas ir jautimas vienas kito“, – sakė Linas Šalkus.

REKLAMA

Stovyklos metu jaunieji krepšininkai taip pat klausėsi sporto psichologės Aistės Žemaitytės paskaitos bei kartu su treneriais rengė treniruočių aptarimus.

Projekto dalyviai stovyklos metu vėl sulaukė dovanų iš prekybos centro „LIDL“ – jaunieji krepšininkai galėjo pasistiprinti „Čempionų užkandžiais“.

Projektą, kaip ir praėjusią vasarą, planuojama pabaigti tarptautiniu Ramūno Šiškausko turnyru, sulaukusiu daugybę pagyrimų iš visų turnyre dalyvavusių šalių.

Projektą „Talentų U15 karta“ vykdo Lietuvos krepšinio federacija drauge su FIBA jaunimo ugdymo fondu (FIBA Europe Youth Development Fund). Pagrindinė projekto rėmėja – tarptautinė įmonių grupė „Enerstena“.

Talentų U15 karta“ – ilgalaikis projektas. Visi projekto dalyviai gauna sportines aprangas, atliekami išsamūs jų fiziniai bei medicininiai tyrimai. Pagal juos specialistai sudaro individualias rekomendacijas, ką reikia tobulinti, kaip maitintis ir kokio režimo laikytis. Specialistai prižiūri jaunuosius krepšininkus ištisus metus.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja