G.Krapikas po pirmosios treniruotės Rygoje: apie pavojingus ukrainiečius, rankinius stabdžius pasirengimo pabaigoje ir nustebinusius žaidėjus (11) VIDEO

Rugsėjo 3 d., 21:59
G.Krapikas pasidalino įspūdžiais po pirmosios rinktinės treniruotės Rygoje (Fotodiena.lt)
G.Krapikas pasidalino įspūdžiais po pirmosios rinktinės treniruotės Rygoje (Fotodiena.lt)
Šaltinis: TV3

„Ant popieriaus mūsų komanda yra favoritė, tai norėtųsi įrodyti. Tai nereiškia, kad priešininkai mums tai laisvai perleis, kiekvienas norės kovoti prieš mus“, – po pirmosios treniruotės „Riga“ arenoje kalbėjo Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Gintaras Krapikas.

Ketvirtadienį į Latvijos sostinę atvykusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vėlyvą vakarą surengė pirmąją treniruotę „Riga“ arenoje, kur rugsėjo 5 dieną pradės kovas Europos krepšinio čempionate.

„Komandoje turime aukšto rango žaidėjų, kurie ne pirmą kartą dalyvauja tokiose varžybose, vis tik norisi, kad visi išliktų ramūs pirmose rungtynėse, greičiau atsikratytų turnyro jaudulio ir pradėtume pergalingai“, – kalbėjo G.Krapikas.

G.Krapikas ragino nenuvertinti pirmosios Lietuvos rinktinės varžovės Europos čempionate – Ukrainos komandos.

REKLAMA

„Pagrindinės mūsų užduotys bus išjungti varžovų lyderius, o jų yra nemažai. Reikia išskirti Jerome'ą Randle'ą ir po pertraukos prie rinktinės prisijungusį Kirilą Fesenką. Taigi tiek įžaidėjo, tiek vidurio puolėjo pozicija Ukrainos rinktinėje yra išties stiprios.

Manau, kad kai komanda yra stipriai nukraujavusi ir ją visi nurašo, tai užveda vyrus. Jie yra sportininkai ir juos tai žaidžia. Tokios komandos ir tokie žaidėjai darosi pavojingi. Jie praktiškai neturi ko prarasti ir su dviguba energija puola savo varžovus“, – mintimis apie ukrainiečius dalinosi G.Krapikas.

Jono Kazlausko asistentas taip pat pažymėjo, kad pasirengimo pabaigoje rinktinės žaidėjai tausojosi, nenorėdami patirti traumų.

„Manau, kad pasirengimo pabaigoje niekas nenorėjo gauti nelemtos traumelės, kuri atimtų galimybę žaisti Europos čempionate. Jautėsi, kad visi rungtyniavo truputį su rankiniais stabdžiais, žiūrėdami, kaip praeiti tas paskutines pasirengimo ciklo dienas. Tai iš tikrųjų jautėsi. Dabar jau reikia pradėti žaisti“, – pripažino G.Krapikas.

Treneris įvardino tris žaidėjus, kurie jį labiausiai nustebino pasirengimo cikle:

„Eilinį kartą stebino vyrų noras ir atsidavimas dirbti. Stebino ir rinktinės debiutantai: Domantas Sabonis, Lukas Lekavičius ir Artūras Milaknis. Tie žaidėjai vis stebina ir tai rodo, kad Lietuva turi potencialą. Kažkas iškrenta, tačiau kitas žaidėjas stoja į jo vietą ir atrodo, kad toje pozicijoje problemos nebuvo.“


11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai (10)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti