G.Krapikas: apie sunkius momentus Kinijoje, savo ateitį šioje šalyje, D.Motiejūno vertę ir kinams rodytas „Žalgirio“ rungtynes (8) pirma „MISsMATCH“ dalis

liepos 24 d., 07:00
Krapikas Youtube.com
Krapikas Youtube.com
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – naujos „MISsMATCH“ laidos pirma dalis su treneriu Gintaru Krapiku.

Šis papasakojo, kodėl iš Kinijos grįžo anksčiau, nei baigėsi sezonas, ir teigė nežinantis, ar dar grįš į šią lygą darbuotis nuo rudens.

„Atsisveikinome kaip ir su visam. Kai grįžau po pirmo sezono, ten buvo palikta didžioji dalis daiktų, tas pats butas, o dabar visą tą užbaigiau, išvažiavau viską pridavęs, atsisveikinęs su klubo atstovais. Atsisveikinome labai gražiai, draugiškai, neliko jokių įsiskolinimų, turėjome ir trenerių vakarienę. Žiūrėsime, kokios bus klubo galimybės“, – apie galimą tolesnį bendradarbiavimą su Nandzingo „TongXi“ klubu sakė G.Krapikas.

REKLAMA

Strategas papasakojo ir apie sunkesnius periodus, kilusius per šiuos dvejus metus, ir apie kinų keistenybes. Pasak trenerio, su žaidėjais kalbėti apie meilę krepšiniui neverta, nes juos labiau malonina mėnesio gale gaunama alga.

„Atsiųstas klubo žmogus filmuodavo praktiškai visą dieną, kaip ją praleisdavome: rytinę treniruotę, vakarinę, pasiruošimą rungtynėms, planą, susirinkimą – viską. Turbūt kažkam rodydavo, nes jis pats – nieko nesuprantantis. Aš sakiau, kad nedirbu kitaip, ar filmuojate, ar ne, jei reikia, pakvieskite žmones, kurie įrašus žiūri, aš viską papasakosiu“, – sakė treneris.

G.Krapikas įvertino Donato Motiejūno vertę Kinijos rinkoje ir pripažino, kad jį pamatyti Europoje – intriguotų.

„Jis iš tolo nedemonstruotų tokios statistikos kaip Kinijoje. Yra nežmoniškas meistriškumo skirtumas tarp vietinių žaidėjų ir legionierių, ant kurių visas krūvis, visi kamuoliai, visi metimai. Ten pasidarai statistiką, kurios nepasidarysi Europoje, kurioje komandose yra apylygio pajėgumo žaidėjai“, – skirtumą, kurį kai kurie pamiršta, iškart akcentavo treneris.

Pirmoji pokalbio dalis baigėsi tema apie naktimi stebėtas ir kinams rodytas Kauno „Žalgirio“ rungtynes. Būtent Kauno klubui, laikui ten, Šarūno Jasikevičiaus temai bus skirta antra pokalbio dalis.

REKLAMA

„Rodydavau kinams, kaip arenoje yra 15 tūkst. žiūrovų, kurie niekieno nespaudžiami gieda tautinę giesmę. Jie manęs klausdavo: kas čia per koncertas? Sakydavau: ne koncertas, čia žiūrovai rungtynėse“, – pasakojo jis.

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje: 

02:00 – apie 3x3 turnyrą ir vyresnės kartos lietuvius, kurie galėtų žaisti šį krepšinį

06:40 – apie ankstyvą sugrįžimą iš Kinijos

08:15 – apie situaciją Kinijos klubuose po karantino ir traumų virtinę

14:40 – apie Kinijos lygos planus dėl kito sezono

16:40 – apie atsinaujinusius turnyrus Europoje ir Gyčio Masiulio pasirodymą Vokietijoje

18:45 – apie savo ateitį Kinijos lygoje

20:30 – apie sunkius periodus gyvenant Kinijoje

22:40 – apie filmuotas treniruotes ir kinų „meilę“ krepšiniui

26:50 – apie Donato Motiejūno vertę

32:00 – apie „Žalgirio“ mačų stebėjimą naktimis  

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti