0

Filipinų ekipos žvaigždė buvo per plauką nuo trigubo dublio (1)

Rugpjūčio 23 d., 21:56
A.Blatche'as atkovojo net 18 kamuolių (Scanpix nuotr.)

Dar vienerias kontrolines rungtynes besirengiant Pasaulio taurei sužaidė Filipinų krepšininkai.

Andray'aus Blatche'o vedama komanda rezultatu 92:83 (25:16, 25:33, 23:19, 19:15) nugalėjo Australijos pirmenybėse rungtyniaujantį Adelaidės „36ers“ klubą.

Ne vieną sezoną solidžiai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) žaidęs A.Blatche'as per 31 minutę pelnė 19 taškų (3/6 tritaškiai), atkovojo net 18 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat Filipinų komandoje išsiskyrė 17 taškų (6/8 dvitaškiai) surinkęs Japethas Aguilaras ir 12 taškų pridėjęs Christianas Jaymaras Perezas.

Adelaidės klube pirmuoju smuiku griežė anksčiau Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ atstovavęs ir labai trumpai Panevėžio „Lietkabeliui“ priklausęs Ramone'as Moore'as, kurio sąskaitoje – 16 taškų (6/7 dvitaškiai).

11 taškų (7 atk. kam.) pralaimėjusiai ekipai įmetė Harry Frolingas, po 10 – Danielis Dillonas (5 rez. perd.) bei Brendanas Teysas.

Filipiniečiai Pasaulio taurės D grupėje grumsis su Angolos, Serbijos bei Italijos komandomis.