0
0

Filadelfijos klubas patyrė antrą beviltišką nesėkmę iš eilės (rezultatai)

Vasario 11 d., 09:12
M.Speightsas pasiekė asmeninį karjeros NBA lygoje rezultatyvumo rekordą (Scanpix)

Antrą beviltišką pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Filadelfijos „76ers“ (15/38) klubas, kuris svečiuose 80:123 (21:29, 12:37, 19:32, 28:25) nusileido Oklendo „Warriors“ (31/21) krepšininkams.

Filadelfijos komanda, kuri sekmadienį 78:123 pralaimėjo Los Andželo „Clippers“ klubui, trečiajame kėlinyje turėjo net 56 taškų deficitą.

32 taškus nugalėtojams pelnė asmeninį rezultatyvumo NBA lygoje rekordą pasiekęs Marresse‘as Speightsas (dvitaškiai 11/13, tritaškiai 1/2, baudos 7/8, 8 atk. kam.), 23 – Stephenas Curry (tritaškiai 6/9, 8 rez. perd., 7 kld.), 13 – Davidas Lee (13 atk. kam.), po 11 – Harrisonas Barnesas, Draymondas Greenas (11 atk. kam.) ir Andre Iguodala (tritaškiai 1/5, 7 atk. kam., 6 rez. perd.).

Svečių gretose pasižymėjo Michaelas Carteris-Williamsas (24 tšk., dvitaškiai 7/15) bei Evanas Turneris ir Thaddeusas Youngas (po 12 tšk.).

Oklendo komanda Vakarų konferencijoje pakilo į septintąją vietą, o septintą pralaimėjimą iš eilės patyrusi Filadelfijos komanda Rytuose žengia keturiolikta.

Kitų susitikimų rezultatai:

Indianos „Pacers“ – Denverio „Nuggets“ 119:80

Toronto „Raptors“ – Naujojo Orleano „Pelicans“ 108:101

Detroito „Pistons“ – San Antonijaus „Spurs“ 109:100

Milvokio „Bucks“ – Bostono „Celtics“ 86:102

Minesotos „Timberwolves“ – Hjustono „Rockets“ 89:107

„Ilgoji pertrauka“: Milaknio karjera, Kostičiaus tinkamumas „Rytui“, „Žalgiriui“ ir Evansui naudingas sprendimas, naujos kameros LKL arenose ir kodėl rinktinėje nėra Brazdeikio

Gairės: nba, 76ers, warriors