Pasibaigęs. 05-28 18:50
LKL
Lietkabelis
75
Žalgiris
95
Pasibaigęs. 05-29 03:30
NBA
Spurs
118
Thunder
91
Pasibaigęs. 05-29 18:50
LKL
Juventus
86
Neptūnas
83
Pasibaigęs. 05-31 03:00
NBA
Thunder
103
Spurs
111
Pasibaigęs. 05-31 16:50
LKL
Žalgiris
103
Lietkabelis
93
Pasibaigęs. 06-01 18:50
LKL
Neptūnas
102
Juventus
84
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Juventus
103
Neptūnas
90
Pasibaigęs. Šiandien 03:30
NBA
Spurs
95
Knicks
105
06-06, 03:30
NBA
Spurs
0
Knicks
0
06-09, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0
06-11, 03:30
NBA
Knicks
0
Spurs
0

F.Saundersas: kodėl Love‘as turi būti nepatenkintas? Juk jis irgi problemos dalis (7)

Birželio 8 d., 23:35
F.Saundersas sukritikavo K.Love'ą (Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

Minesotos „Timberwolves“ ekipos vadovas, o neseniai ir vyr. treneriu tapęs Flipas Saundersas pareiškė, kad šios komandos lyderis Kevinas Love‘as neturi teisės reikšti nepasitenkinimo.

„Kaip kažkada sakiau Garnettui, jis neturi teisės reikšti nepasitenkinimo. Kodėl koks nors krepšininkas turi teisę reikšti savo nepasitenkinimą? Juk jie taip pat yra dalis problemos ir dalis sprendimo“, – JAV radijo stočiai pareiškė F.Saundersas.

Teigiama, jog tiek 2008 metais Bostono „Celtics“ komandai atstovavęs K.Garnettas, tiek dabar K.Love‘as išreiškė nepasitenkinimą tuo, jog komanda iškovojo per mažai pergalių.

„Ar komanda gali būti nepatenkinta? Tai, komanda gali. Bet koks nors individualus asmuo neturi teisės būti nepatenkintas“, – tęsė F.Saundersas.

REKLAMA

Komandos vadovas radijo laidoje papasakojo nutikimą „Celtics“ klube, kai atsarginius krepšininkus užsipuolęs K.Garnettas gavo atkirtį iš Samo Mitchelo: „Palauk palauk, leisk tau kai ką pasakyti. Tu uždirbi pinigus. Tai tavo atsakomybė. Tu uždirbi pinigus ir turi spręsti šias problemas“.

Teigiama, kad po šių žodžių K.Garnettas daugiau niekada nepriekaištavo komandos draugams ir visada pats priimdavo atsakomybę.  

„Ilgoji pertrauka“: dėmesys „Neptūnui“ ir „Lietkabeliui“. Naują klubą radęs panevėžiečių sporto direktorius, laukiančios permainos sudėtyje ir galintys atvykti žaidėjai. „Neptūno“ temoje – gandai apie Petrausko ateitį, norą susigrąžinti Maksvytį ir laukiančias sudėties permainas

7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja