Europos taurėje spindėjęs A.Kulbokos bendraklubis netikėtai liko be darbo (4)

Sausio 4 d., 12:54
J.Youngas paliko Patrų klubą (Euroleague.net)
J.Youngas paliko Patrų klubą (Euroleague.net)
Šaltinis: Krepsinis.net

Arnoldo Kulbokos atstovaujama Patrų „Promitheas“ ekipa nusprendė atsisveikinti su lyderiu.

Paskelbta, kad nutraukta sutartis su Joe Youngu, kuris buvo neabejotinas komandos puolimo vedlys. Amerikietis debiutavo Europoje – iki tol tris sezonus rungtyniavo Indianos „Pacers“ gretose, dvejus metus praleido Kinijoje ir sezoną – G lygoje.

30 metų 188 cm ūgio J.Youngas Europos taurėje per 33 minutes įmesdavo 23,4 taško, atkovodavo 2,3 kamuolio, atlikdavo 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 20,4 naudingumo balo. Amerikietis buvo rezultatyviausias turnyro krepšininkas.

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


Gairės: youngas
4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti