Eurolygos žaidėjų asociacijos vadovas beda pirštu į algų mokėjimą sustabdžiusius klubus (8)

Balandžio 6 d., 17:15
B.Nachbaras ieško susitarimų tarp klubų ir žaidėjų
B.Nachbaras ieško susitarimų tarp klubų ir žaidėjų
Šaltinis: Krepsinis.net

Nors daugelis šalių jau sustabdė savo nacionalinius čempionatus, Eurolyga ir toliau ieško scenarijų, kaip būtų galima pratęsti pirmenybes, net jei tai įvyktų birželio mėnesį.

Savo ruožtu klubai ieško galimybių sumažinti savąsias išlaidas ir kai kurie iš jų drastiškai apkarpė žaidėjų algas. Eurolygos asociacijos vadovas Boštjanas Nachbaras teigia, kad sunku tikėtis, jog pirmenybės bus atnaujintos.

„Eurolyga stengiasi ieškoti galimybės pratęsti čempionatą ir laukia, nors tikimybė, kad sezonas baigtas, turbūt yra apie 90 procentų. Norisi išlikti optimistišku, tačiau žaidėjų sveikata yra svarbiausia ir jeigu pirmenybės bus atnaujintos, turi būti laikomasi visų įmanomų saugumo priemonių“, – teigė praeityje garsus krepšininkas.

B.Nachbaro vadovaujamos Eurolygos žaidėjų asociacijos tikslas yra, kad visi žaidėjai gautų bent dalį savo uždarbio.

„Norime pasiekti minimalų susitarimą, kuris garantuotų žaidėjams dalį savo atlyginimo. Šioje situacijoje visi pralaimėsime, tačiau turime pasiekti kolektyvinį susitarimą, o ne vėliau bylinėtis arbitražo teisme. Dabar yra šalių, kurios ieško susitarimų su savo žaidėjais ir jiems moka bent dalį atlygio, bet yra ir tokių, kurios mokėjimus sustabdė nuo kovo 12 dienos“, – apie skirtumus šalyse kalbėjo žaidėjų asociacijos vadovas.

REKLAMA

Susitarimas tarp žaidėjų ir lygos šiuo metu labiausiai reikalingas žvelgiant į ateitį. B.Nachbaro tikslas, kad kitą sezoną komandos galėtų startuoti iš naujo.

„Aš optimistiškai žvelgiu į ateitį, kitą sezoną, nors iš pradžių gali būti dienų be gerbėjų, sumažėti finansai, tačiau svarbu, kad viskas vyktų skaidriai ir sąžiningai tarp klubų ir krepšininkų“, – teigė B.Nachbaras.

B.Nachbaras yra žaidėjų asociacijos vadovas, viceprezidentas yra Kyle‘as Hinesas, Luigi Datome eina prezidento pareigas, o Tornike Shengelia taip pat dalyvauja sprendimų priėmime.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: eurolyga, nachbaras, elpa
8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti