Eurolygos žaidėjų asociacija reiškia pretenzijas Izraelio pirmenybių vadovams

Birželio 2 d., 18:38
Izraelio lyga greit atsinaujins (Scanpix nuotr.)
Izraelio lyga greit atsinaujins (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Nors Eurolygos sezonas – baigtas, žaidėjų asociacija toliau žiūri, kas dedasi kitose pirmenybėse. Šįkart ELPA dėmesio centre atsidūrė Izraelio lyga, kuri netrukus atsinaujins. Pirmenybių vadovas sulaukė oficialaus Eurolygos žaidėjų asociacijos kreipimosi.

„Esame susirūpinę dėl sveikatos ir saugumo protokolų, kurie numatyti atnaujinant lygą. Manome, kad taisyklės neužtikrina reikiamų saugumo niuansų.

Izoliuotis namuose iki sezono pabaigos, kuomet žaidėjai vos ištrūko iš 3 mėnesių karantino, nėra humaniška ir gali turėti įtakos žaidėjų psichologinei sveikatai.

Atsinaujina ir Vokietijos lyga, o taip pat ko gero ir Ispanijos pirmenybės, tačiau numatomi protokolai tokio griežto karantino turnyro metu nenumato.

Profesionaliame sporte neturėtų kilti klausimų, kad žaidėjų fizinė ir psichologinė sveikata yra prioritetas numeris vienas.

Reikia apgalvoti ne tik COVID-19 rizikas, bet ir traumų bei psichologinių problemų įtaką tolimesnėms žaidėjų karjeroms bei lygos ateičiai.

Jei neįmanoma nutraukti pirmenybių, prašome užtikrinti tinkamą žaidėjų bei trenerių testavimą ir pakeisti saviizoliacijos taisyklę pasiruošimo ir turnyro metu“, – rašo ELPA.

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti