Eurolygos pasiūlymas žaidėjų algas apkarpyti trečdaliu buvo atmestas (18)

Kovo 30 d., 07:59
ELPA vadovaujantis B.Nachbaras sieks geresnių sąlygų (Krepsinis.net nuotr.)
ELPA vadovaujantis B.Nachbaras sieks geresnių sąlygų (Krepsinis.net nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Koronavirusui sustingdžius Europos krepšinį, klubai iki šiol su šia situacija tvarkėsi kas kaip išmanė. Savo žodį pagaliau tarė ir Eurolygos atstovai.

Izraelio portalas Sport5.com skelbia, kad įvyko Eurolygos atstovų susitikimas su šio turnyro žaidėjų asociacija (ELPA). Vis dėlto vaisių jis neatnešė, nes ties dauguma aspektų sutarta nebuvo.

Eurolygos atstovai paskaičiavo, kad dėl sutrikusios finansinės situacijos klubai praras 15–50 procentų biudžeto. Dėl to buvo iškeltas pasiūlymas žaidėjų algas sumažinti trečdaliu ir jas mokėti ne iš karto. Kovas ir balandis būtų skirtas klubų finansų sustygavimui, o atlyginimas būtų išmokamas per tris vasaros mėnesius.

Tai nepatiko ELPA atstovams, kurie nubrėžė griežtą ribą – atlyginimai negali būti mažinami daugiau nei 20 procentų, o ir taip ilgai jų atidėlioti yra nevalia.

REKLAMA

Abi pusės sutarė tik dėl ilgalaikių kontraktų gerbimo bei šių sąlygų nekeitimo ir teisės žaidėjams karantino metu išsaugoti klubų suteiktus būstus bei automobilius.

ELPA taip pat pasiliko žaidėjų teisę kreiptis į sporto arbitražo teismą, jei su šiais nebus sąžiningai atsiskaitoma. Apsvarstę savo galimybes ir prioritetus, organizacijų atstovai susitiks dar kartą.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


18 komentarai
Naujausi komentarai (18)
Geriausiai ivertinti (18)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti