Eurolyga paskelbė geriausią antrąjį šio sezono simbolinį penketuką ir jame atsidūrė du Kauno „Žalgirio“ žaidėjai.
Kevinas Pangosas ir Paulius Jankūnas antrajame penketuke yra kartu su Maskvos srities „Chimki“ lyderiu Aleksejumi Švedu, Maskvos CSKA gynėju Sergio Rodriguezu ir Pirėjo „Olympiacos“ žvaigžde Vassiliu Spanouliu.
Pirmajame penketuke atsidūrė Atėnų „Panathinaikos“ gynėjas Nickas Calathesas, Maskvos CSKA lyderis Nando De Colo, Madrido „Real“ talentas Luka Dončičius, Vitorijos „Baskonia“ aukštaūgis Tornike Shengelia ir Stambulo „Fenerbahče“ „centras“ Janas Vesely.
Norėdami komentuoti prisijunkite.