ESPN: NBA kalbasi su žaidėjais dėl sezono nutraukimo (1)

Balandžio 4 d., 08:51
NBA sezonas gali būti nutrauktas (Scanpix nuotr.)
NBA sezonas gali būti nutrauktas (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

ESPN apžvalgininkas Brianas Windhorstas pranešė, kad Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ieško būdų, kaip nutraukti čempionatą.

„Šią savaitė vyko derybos tarp lygos ir žaidėjų asociacijos, kalbėjau su abiem pusėmis šiuo klausimu. Akivaizdu, kad lyga bando ieškoti susitarimo, jog pirmenybės būtų nutrauktos“, – teigė apžvalgininkas.

B.Windhorstas pabrėžė, kad šiuo metu kalbama daugiau apie finansinius dalykus, o ne apie tai, kaip čempionatas galėtų būti pratęstas.

„Jie neprivalo pirmenybių nutraukti jau dabar. Pasiliekama laisvės priimti įvairiems sprendimams, tačiau jie nekalba apie tai, kaip pratęsti čempionatą. Visos kalbos yra apie finansinius dalykus ir kas bus, jeigu pirmenybės bus nutrauktos. Pokalbiuose optimizmo šiuo metu yra nedaug“, – pabrėžė B.Windhorstas

Teigiama, kad pesimizmo įnešė ir tai, kad savojo čempionato vis dar nepavyko pratęsti Kinijai, kuri jau turėjo atnaujinti pirmenybių kovas.

„Ilgoji pertrauka“: LKL atkrintamųjų paveikslas, naujas treneris „Šiauliams“, nauja vizija „Pieno žvaigždėms“, „Ryto“ privalumas ir kuo P.Šakinis geriau už P.Juodį


Gairės: nba, espn, windhorstas
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti