Eilinis puikus pasirodymas: pergalingame mače R.Giedraitis išplėšė pratęsimą (26)

Lapkričio 7 d., 21:16
R.Giedraitis ketvirto kėlinio pabaigoje pataikė labai svarbius metimus (Scanpix nuotr.)

Puikią ir svarbią pergalę Europos taurės B grupėje į savo sąskaitą įsirašė Berlyno ALBA (5/1) komanda, kurios garbę sėkmingai gina Rokas Giedraitis.

Vokietijos komanda išvykoje po pratęsimo 106:101 (24:17, 28:15, 16:32, 24:28, 14:9) įveikė didelį deficitą antroje mačo dalyje likvidavusius Bursos „Tofaš“ (2/4) krepšininkus.

Likus dviem su puse minutės iki ketvirto kėlinio pabaigos, lietuvis pataikė iš toli ir išvedė savo komandą į priekį – 85:84, tačiau jau netrukus svečiai buvo priversti gelbėtis.

R.Giedraitis paskutinę pratęsimo minutę įmetė tritaškį ir rezultatas tapo 92:92. Vokietijos ekipa apsigynė nuo varžovų išpuolio, o pratęsime galutinai perėmė iniciatyvą bei iškovojo pergalę.

R.Giedraitis ant parketo praleido 31 minutę ir per šį laiką pelnė 21 tašką (4/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), atkovojo 9 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir išprovokavo pražangą bei surinko 29 naudingumo balus.

„Tofaš“: Sammy Mejia 28 (4/9 tritaškiai, 6 rez. perd.), Diante Garrettas 22 (4/6 tritaškiai, 6 atk. kam., 11 rez. perd.), Kyle'as Weemsas 17 (7 atk. kam.), Kenny Kadji 13.

ALBA: Rokas Giedraitis 21, Clintas Chapmanas 15 (6 atk. kam.), Nielsas Giffey (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Johannesas Thiemannas (7 atk. kam.) po 14.