0
08-03, 22:00
0
0

Eilinį trigubą dublį surinkęs D.Sabonis tapo NBA lyderiu, tačiau „Kings“ pralaimėjo (36)

Sausio 19 d., 08:12
D.Sabonis vėl surinko trigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ (23/18) klubas, kuris namuose 121:126 (31:34, 26:36, 32:29, 32:27) nusileido Indianos „Pacers“ (24/17) krepšininkams.

Eilinį trigubą dublį į savo sąskaitą įsirašęs D.Sabonis prieš buvusį klubą per 38 minutes surinko 21 tašką (8/12 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, 3 klaidas, bloką ir 5 pražangas.

Pagal trigubus dublius šiame sezone D.Sabonis pavijo Nikola Jokičių ir abu yra lygos lyderiai šioje kategorijoje su 12.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos Sakramento klubas turėjo 16 taškų deficitą ir atrodė, kad rungtynės yra baigtos (106:122), tačiau šeimininkai kilo į lemiamą šturmą, spurtavo 15:2 ir po Kevino Huerterio dvitaškio likus 32 sekundėms priartėjo iki 3 taškų (121:124).

Dar ryškesnė viltis sužibo, kai Indianos ekipa neužpuolė, tačiau De'Aaronas Foxas prametė dvitaškį, Malikas Monkas nepataikė baudų ir svečiai triumfavo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Bennedictas Mathurinas, kuris per 37 minutes surinko 25 taškus (9/15 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Kevinas Huerteris 31 (7/12 trit.), Keeganas Murray'us 27 (10/13 dvit., 9 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 24 (5/13 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 21 (8/12 dvit., 11 atk. kam., 10 rez. perd.), Malikas Monkas 9.

„Pacers“: Bennedictas Mathurinas 25 (9/15 dvit.), T.J. McConnellas 20 (9/14 dvit., 10 rez. perd.), Mylesas Turneris 18 (5/8 dvit.), Jalenas Smithas 17 (5/5 dvit., 13 atk. kam.), Jarace'as Walkeris 15, Buddy Hieldas 12 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Obi Toppinas 10.

Gairės: nba, sabonis, kings