0
08-03, 22:00
0
0

E.Ginobilio tritaškis paskutinėmis sekundėmis privertė suklupti „Celtics“ ekipą (1)

Gruodžio 9 d., 07:36
E.Ginobili pataikė lemiamą tritaškį (Scanpix nuotr.)

Dramatiškose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse San Antonijaus „Spurs“ (18/8) klubas savoje arenoje 105:102 (26:31, 30:24, 21:27, 28:20) palaužė absoliučius lyderius Bostono „Celtics“ (22/5) krepšininkus.

Likus žaisti 29 sekundes Rudy Gay‘us prametė dvitaškį, bet Emanuelis Ginobili atkovojo kamuolį ir suteikė savo komandai dar vieną šansą, kurį pavertė puikiu tritaškiu – 105:102. „Celtics“ dar turėjo 5 sekundes, bet pratęsimą galėjęs išplėšti Kyrie Irvingo tritaškis skriejo pro šalį.

Vis dėlto „Spurs“ susitikimas prasidėjo ne taip smagiai – jie atsilikinėjo 0:11. Po Greggo Popovičiaus paprašytos minutės pertraukėlės K.Irvingas įsmeigė dar du tritaškius iš eilės (17:6) ir strategas gavo techninę pražangą, po kurios jo auklėtiniai pabudo ir ėmė vytis varžovus, ką sėkmingai padarė įpusėjus mačui, kai pirmavo 56:55.

Tai buvo pirmasis „Celtics“ pralaimėjimas prieš Vakarų konferencijos klubą po aštuonių laimėjimų. Tuo tarpu „Spurs“ strategas nepatvirtino žinios, kad Kawhi Leonardas ant parketo grįš kitą savaitę.

„Geriau anksčiau nei vėliau“, – pasakė treneris.

„Spurs“ ekipai LaMarcusas Aldridge‘as pelnė 27 taškus (10 atk. kam.), Rudy Gay‘us – 15 (8 atk. kam.), Pau Gasolis – 14 (11 atk. kam.), Tony Parkeris (5 atk. kam.) ir Emanuelis Ginobili – po 11 taškų.

Svečiams 36 taškus (6/10 tritaškiai) įmetė Kyrie Irvingas, 20 – Jaysonas Tatumas (8 atk. kam.), 15 – Jaylenas Brownas (5 atk. kam.), 13 – Terry Rozier sąskaitoje.

Gairės: nba, ginobili, spurs, celtics