0

Dramoje Stambule – kertinis D.Thompsono blokas K.Sloukui ir „Anadolu Efes“ triumfas (7)

Gruodžio 5 d., 21:22
M.Grigonis pelnė 4 taškus (Scanpix nuotr.)

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (6/6) klubas, kuris namuose 71:68 (23:15, 14:16, 13:21, 21:16) įveikė Mariaus Grigonio atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ (6/6) ekipą.

M.Grigonis per 21 minutę surinko 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), 3 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį, pražangą ir 3 naudingumo balus.

Likus 4 minutėms iki mačo pabaigos po Dariuso Thompsono dvitaškio „Anadolu Efes“ kvėpavo į varžovų nugaras (61:62), o netrukus Tyrique'as Jonesas dvitaškiu išvedė turkus į priekį (63:62).

Kitoje atakoje Jerianas Grantas tolimu metimu persvėrė rezultatą (65:63). Likus mažiau nei 2 minutėms Kendrickas Nunnas tritaškiu dar kartą išvedė PAO į priekį (68:65).

Likus pusantros minutės T.Jonesas sušvelnino rezultatą (67:68), o likus 50 sekundžių Shane'as Larkinas, išprovokavęs pražangą tritaškio metu, sumetė tris baudas ir išvedė Stambulo komandą į priekį (70:68).

Netrukus Kostas Sloukas bandė persverti rezultatą, tačiau jo metimą blokavo D.Thompsonas, kuris likus 7 sekundėms išprovokavo pražangą, pataikė pirmąją baudą (71:68), tačiau prametė antrąją. PAO atsivėrė šansas, tačiau Kosto Mitoglou tritaškis tikslo nepasiekė.

Naudingiausią karjeros pasirodymą surengė T.Jonesas, kuris per 31 minutę surinko 21 tašką (8/12 dvit., 5/5 baud.), 13 atkovotų bei 4 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 36 naudingumo balus.

Šiame mače Stambulo klubas prarado Erkaną Yilmazą, kuris antrajame kėlinyje patyrė peties traumą ir ant parketo nebepasirodė. Turkams taip pat nepadėjo Willas Clyburnas, Rodrigue'as Beaubois, Elijah Bryantas, Ante Žižičius, Tiboras Pleissas ir Derekas Willisas.

Tuo metu PAO nežaidė Ioannis Papapetrou ir Juancho Hernangomezas.

„Anadolu Efes“: Tyrique'as Jonesas 21 (13 atk. kam., 36 naud. bal.), Shane'as Larkinas 20 (2/7 trit.), Mike'as Daumas 8, Dariusas Thompsonas 7 (6 rez. perd.).

„Panathinaikos“: Mathiassas Lessortas ir Kendrickas Nunnas (5 atk. kam.) po 13, Jerianas Grantas 12, Kostas Mitoglou 9 (5 atk. kam.).