0
08-03, 22:00
0
0

Dominavęs G.Antetokounmpo atnešė pergalę prieš tritaškiais prapliupusį „Knicks“ „centrą“ (1)

Gruodžio 28 d., 07:08
G.Antetokounmpo išsiuntė E.Kanterį iš aikštės (Scanpix nuotr.)

Eilinę pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Milvokio „Bucks“ (24/10) ekipa, savo žiūrovų akivaizdoje 112:96 (24:28, 29:20, 34:29, 25:19) nugalėjusi Niujorko „Knicks“ (9/27) klubą.

„Bucks“ problemų su varžovais turėjo tik pirmajame kėlinyje. Vėlesni ketvirčiai buvo laimimi stabilia persvara ir pergalė garantuota dar mačui nesibaigus.

Aikštelėje ir vėl dominavo „Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo, statistikos protokole nepalikęs nė vieno nulio. Per 35 minutes graikas pelnė 31 tašką (9/16 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 10/14 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 4 metimus, 6 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Prastai rungtynės susiklostė „Knicks“ aukštaūgiui Enesui Kanteriui. Jo vieta starto penkete buvo perleista Luke‘ui Kornet, o turkas aikštę paliko anksčiau laiko. Ketvirtajame kėlinyje jis apsižodžiavo su G.Antetokounmpo ir jie abu buvo apdalinti techninėmis pražangomis. E.Kanteriui tai buvo jau antroji tokia nuobauda, todėl jis iškeliavo į rūbinę.

Tuo tarpu L.Kornet sužaidė puikias rungtynes. 213 cm ūgio „bokštas“ sumetė 7 tritaškius ir pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą su 23 taškais.

Tai buvo jau antrasis komandų susitikimas paeiliui. Per Kalėdas jos jėgas išbandė Niujorke, o „Bucks“ tada taip pat buvo pajėgesnė – 105:95.

„Knicks“: Luke‘as Kornet 23 (7/11 tritaškių, 5 rez. perd.), Noah Vonleh 15 (13 atk. kam., 3 blokai), Emanuelis Mudiay‘us 13 (6 rez. perd.), Kevinas Knoxas 12 (6 atk. kam.), Courtney Lee 9, Enesas Kanteris 8 (5 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (14 atk. kam., 8 rez. perd., 4 blokai, 6 klaidos), Khrisas Middletonas 25 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Brookas Lopezas 17 (3/6 tritaškių), Malcolmas Brogdonas 15, D.J.Wilsonas 10 (14 atk. kam.), Ericas Bledsoe 8 (5 atk. kam.).