0

Dar vieną smūgį sugėrusiam „Virtus“ prireiks penktųjų rungtynių (3)

Gegužės 18 d., 23:13
A.Abasso pastangos nevirto pergalingomis

Italijos pirmenybių atkrintamosiose savo situaciją susikomplikavo Bolonijos „Virtus“.

Eurolygos klubą antrą kartą išvykoje neatsilaikė prieš Tortonos „Derthona“ – 75:82 (18:21, 19:22, 18:24, 20:15).

Bolonijos ekipa po trijų kėlinių atsiliko dviženkliu skirtumu (55:67), kuris netrukus išaugo iki 59:75. Finišo tiesiojoje „Virtus“ prisitraukė iki 75:78, tačiau favoritų jėgos ir pasibaigė.

Reguliarųjį sezoną laimėję Luca Banchi auklėtiniai serijoje startavo 2:0, tačiau dabar leido varžovams išlyginti rezultatą (2:2). Bilieto į pusfinalį likimas spręsis lemiamame penktajame mače Bolonijoje.

„Virtus“ gretose šiame susitikime 21 tašką pelnė Awudu Abassas (4/6 tritaškių, 5 atk. kam.), 12 – Isaia Cordinier (4/13 dvitaškių, 8 atk. kam.), 11 – Marco Belinelli (3/9 tritaškių).

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Leonardo Candi (3/4 tritaškių), po 12 – Leonas Radoševičius ir Tommaso Baldasso (4/8 tritaškių), 10 – Kyle’as Weemsas.

Nesėkmė ketvirtfinalyje nebūtų neįprastas rezultatas Bolonijos komandai. „Virtus“ šio etapo Italijoje neperžengė tris iš šešių pastarųjų sezonų, finalą šioje atkarpoje pasiekė tik kartą, o čempionais tapę nėra nuo 2001-ųjų.