Dar turi parako – į gimtinę grįžęs B.Diaw surinko trigubą dublį (2)

Gruodžio 16 d., 23:58
B.Diaw pasiautėjo Prancūzijoje (Organizatorių nuotr.)

Nelengvą pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Paryžiaus „Levallois“ klubas, kuris namie 94:84 (24:20, 26:19, 20:26, 24:19) palaužė Šampanės Šalono–Reimso „Basket“ klubo pasipriešinimą.

Šios rungtynės išskirtinės tuo, kad jose trigubu dubliu pasižymėjo veteranas Borisas Diaw. Prancūzas per 35 minutes pelnė 19 taškų (7/11 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/3 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 33 naudingumo balus.

Po 13 Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) praleistų sezonų į Europą sugrįžęs 35 metų 203 cm ūgio puolėjas gimtinėje vis dar rungtyniauja patikimai – viutiniškai per 33 minutes renka 13,7 taško (47 procentai tritaškių), 6,3 atkovoto kamuolio, 5,1 rezultatyvaus perdavimo ir 19,1 naudingumo balo.

Jam puikiai talkino dar du gerai žinomi žaidėjai – Europos čempionu rugsėjį tapęs slovėnas Klemenas Prepeličius (23 taškai, 4/9 tritaškių) ir „Šiaulių“ bei Vilniaus „Lietuvos ryto“ marškinėlius praeityje vilkėjęs Travisas Leslie (18 taškų).

Varžovų komandoje tokių individualybių trūko – išsiskyrė tik 15 taškų pelnęs bei 13 kamuolių atkovojęs Edas Danielas. Po 11 taškų pridėjo islandas Martinas Hermannssonas ir LaMonte Ulmeras, 10 – Benas Bentilas.