0

Dar kartą „Anadolu Efes“ sutriuškinusi Š.Jasikevičiaus kariauna – per žingsnį nuo titulo (24)

Birželio 8 d., 22:11
S.Wilbekinas buvo nesulaikomas

Stambulo „Fenerbahče“ toliau dominuoja Turkijos lygos finale. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 101:70 (31:16, 22:22, 25:13, 23:19) sutriuškino Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0.

Pergalės atvejų „Fenerbahče“ susigrąžintų titulą, kurį paskutinį kartą iškovojo 2022 m.

Smūgį varžovams Šaro auklėtiniai sudavė dar pirmajame kėlinyje, kuomet spurtavo 31:16 ir įgijo 15 taškų pranašumą. Po pertraukos svečiai galutinai nulaužė rungtynes, kuomet sužaidė dar vieną dominuojantį ketvirtį (25:13) ir nutolo 27 taškais (78:51).

Likęs mačo laikas tapo formalumu.

Į pergalę „Fenerbahče“ vedė Scottie Wilbekinas, kuris surinko 24 taškus (7/9 trit.). Nickas Calathesas (8 rez. perd.) ir Dyshawne'as Pierre'as pridėjo po 13.

Pralaimėjusiems Danielis Oturu pelnė 21 tašką (9 atk. kam.), Elijah Bryantas įmetė 11 (9 atk. kam.).

Mačas nesusiklostė „Anadolu Efes“ lyderiams Willui Clyburnui ir Shane'ui Larkinui, kurie atitinkamai pelnė 7 ir 5 taškus.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: jasikevičius